Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

2 godziny temu, ed napisał:

Uważam, że klimę należałoby odpuścić, a kasę przeznaczyć na doposażenie przyczepy. Jak jest ciepło to siedzi się przed przyczepą, a jak zimno to w przyczepie z ogrzewaniem  gazowym. O innych aspektach piszą wyżej

Przecież latem też przebywasz w przyczepie, śpisz w niej, coś gotujesz, itp itd. Klima się sprawdza idealnie, w zimniejsze wieczory także, bo większość klimatyzacji ma funkcję grzania, która z powodzeniem się uzupełnia z piecykiem. 

Natomiast zgadzam się, że klima w żadnym wypadku nie powinna być kryterium wyboru, tak samo jak przedsionek, czy mover. To są rzeczy, które zawsze można dokupić. Co innego przy zakupie nowej, tutaj doposażyć w klimę, movera i co tam potrzebujemy warto już od razu. 

9 godzin temu, HubertRinkon napisał:

Ok dzięki za info. 

Jak z każdym nowym hobby potrzeba czasu czasu czasu i czytania forum żeby poznać realia. 

Chciałem uniknąć sytuacji że wypożyczę prawie nową przyczepę ( na testy )  a póżniej będę oglądał 10-15 letnie do kupienia. Dziś już wiem że przyczepa 10 lat + to nie to czego szukam.

Więc albo zostanę przy wynajmie albo budżet musi powędrować w górę :) 

Pamiętaj, że na naszym rynku, większość przyczep dwuosiowych i w miare młodych to najczęściej przyczepy sprowadzone z Francji, z dużymi oknami i bez kibelka. 

Jeśli masz budżet rzędu 70k to na Twoim miejscu szukałbym przyczepy w miarę nowej, w rozmiarze 550 cm, z łózkami piętrowymi, prysznicem itp. Tutaj wg mnie masz bardzo dobrą ofertę (chociaż za trochę więcej niż 70k, ale może coś utargujesz), przyczepa niemal nowa, przedsionek, klima. Po wypożyczalni:

http://manczak.pl/przyczepa/sterckeman-alize-530pe/

 

jacek00

jacek00

2 godziny temu, ed napisał:

Uważam, że klimę należałoby odpuścić, a kasę przeznaczyć na doposażenie przyczepy. Jak jest ciepło to siedzi się przed przyczepą, a jak zimno to w przyczepie z ogrzewaniem  gazowym. O innych aspektach piszą wyżej

Przecież latem też przebywasz w przyczepie, śpisz w niej, coś gotujesz, itp itd. Klima się sprawdza idealnie, w zimniejsze wieczory także, bo większość klimatyzacji ma funkcję grzania, która z powodzeniem się uzupełnia z piecykiem. 

Natomiast zgadzam się, że klima w żadnym wypadku nie powinna być kryterium wyboru, tak samo jak przedsionek, czy mover. To są rzeczy, które zawsze można dokupić. Co innego przy zakupie nowej, tutaj doposażyć w klimę, movera i co tam potrzebujemy warto już od razu. 

9 godzin temu, HubertRinkon napisał:

Ok dzięki za info. 

Jak z każdym nowym hobby potrzeba czasu czasu czasu i czytania forum żeby poznać realia. 

Chciałem uniknąć sytuacji że wypożyczę prawie nową przyczepę ( na testy )  a póżniej będę oglądał 10-15 letnie do kupienia. Dziś już wiem że przyczepa 10 lat + to nie to czego szukam.

Więc albo zostanę przy wynajmie albo budżet musi powędrować w górę :) 

Pamiętaj, że na naszym rynku, większość przyczep dwuosiowych i w miare młodych to najczęściej przyczepy sprowadzone z Francji, z dużymi oknami i bez kibelka. 

Jeśli masz budżet rzędu 70k to na Twoim miejscu szukałbym przyczepy w miarę nowej, w rozmiarze 550 cm, z łózkami piętrowymi, prysznicem itp. Tutaj wg mnie masz bardzo dobrą ofertę, przyczepa niemal nowa, przedsionek, klima. Po wypożyczalni:

http://manczak.pl/przyczepa/sterckeman-alize-530pe/

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.