Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale  tak jak napisałem u mnie są  inne wręcz odwrotne uwarunkowania niż w przyczepie - w puszcze nie ma gazu a ropa jest zawsze :) .

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę jak zwykle na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym tygodniowym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać alternatywnie o grzaniu wody elektrycznie oraz o instalacji PV i jej wielkości - bez tej podpórki wg mnie odpada

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale  tak jak napisałem u mnie są  inne wręcz odwrotne uwarunkowania niż w przyczepie - w puszcze nie ma gazu a ropa jest zawsze :) .

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym tygodniowym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać alternatywnie o grzaniu wody elektrycznie oraz o instalacji PV i jej wielkości - bez tej podpórki wg mnie odpada

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale  tak jak napisałem u mnie są  inne wręcz odwrotne uwarunkowania niż w przyczepie - w puszcze nie ma gazu a ropa jest zawsze :) .

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać alternatywnie o grzaniu wody elektrycznie oraz o instalacji PV i jej wielkości

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale  tak jak napisałem u mnie są  inne uwarunkowania niż w przyczepie - w puszcze nie ma gazu a ropa jest zawsze :) .

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać alternatywnie o grzaniu wody elektrycznie oraz o instalacji PV i jej wielkości

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale to tak jak napisałem u mnie są  inne uwarunkowania niż w przyczepie.

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać alternatywnie o grzaniu wody elektrycznie oraz o instalacji PV i jej wielkości

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale to tak jak napisałem u mnie są  inne uwarunkowania niż w przyczepie.

Dla przyczepy uważam za najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie ciepłej wody bojler na gaz - choć jak wiecie nie jestem jego miłośnikiem i uczulę na sprawy bezpieczeństwa ale to chyba oczywiste

Jeżeli akceptujemy na tym dziku  podpieranie sie alternatorem lub agregatem - wtedy można rozmawiać o instalacji PV i jej wielkości

smok_wawelski

smok_wawelski

Nie wiem czy akurat ta Truma - ale skoro jak pisałeś szukasz rozwiązania stałego i komfortowego - tak wnioskuje po odrzuceniu tych rozwiązań zastępczych
To na pewno gaz może Carver może Truma  - ja choć długo biłem się z myślami trochę wyszedłem z gazowego  kursu w momencie podjęcia decyzji na webasto - ale to tak jak napisałem u mnie są  inne uwarunkowania niż w przyczepie

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.