Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

44 minuty temu, jacek00 napisał:

ani pozostających we wspólnym pożyciu. Czyli rodzina z dziećmi może

w epoce gender i związków partnerskich  - trzech normalnych  kumpli jadących na ryby i gorzale też może  - powiedzą że są w trójkątnym pożyciu i kto im udowodni ze nie ? przecież pożywają ze 3 flaszki wiec są :) a że s uciekło to pikuś nawet jak pan policjant przyjdzie to za raczki będą się trzymać :) 
jasne że sarkastycznie przejaskrawiam - robię to celowo aby pokazać jak przepis jest ułomny i nieegzekwowalny
to mnie właśnie też wkurza - przepisy są mocno nieprecyzyjne
 

smok_wawelski

smok_wawelski

40 minut temu, jacek00 napisał:

ani pozostających we wspólnym pożyciu. Czyli rodzina z dziećmi może

w epoce gender i związków partnerskich  - trzech normalnych  kumpli jadących na ryby i gorzale też może  - powiedzą że są w trójkątnym pożyciu i kto im udowodni ze nie ? przecież pożywają ze 3 flaszki wiec są :) a że s uciekło to pikuś - jasne że przejaskrawiam - robię to celowo aby pokazać jak przepis jest ułomny i nieegzekwowalny
to mnie właśnie też wkurza - przepisy są mocno nieprecyzyjne
 

smok_wawelski

smok_wawelski

38 minut temu, jacek00 napisał:

ani pozostających we wspólnym pożyciu. Czyli rodzina z dziećmi może

w epoce gender i związków partnerskich  - trzech normalnych  kumpli jadących na ryby i gorzale też może  - powiedzą że są w trójkątnym pożyciu i kto im udowodni ze nie ? przecież pożywają ze 3 flaszki wiec są :) a że s uciekło to pikuś - jasne że przejaskrawiam - robie to celowo aby pokazac jak przepis jest do d.....
to mnie właśnie też wkurza - przepisy są mocno nieprecyzyjne
 

smok_wawelski

smok_wawelski

36 minut temu, jacek00 napisał:

ani pozostających we wspólnym pożyciu. Czyli rodzina z dziećmi może

w epoce gender i związków partnerskich  - trzech normalnych  kumpli jadących na ryby i gorzale też może  - powiedzą że są w trójkątnym pożyciu i kto im udowodni ze nie ? przecież pożywają ze 3 flaszki wiec są :) a że s uciekło to pikuś
to mnie właśnie też wkurza - przepisy są mocno nieprecyzyjne
 

smok_wawelski

smok_wawelski

33 minuty temu, jacek00 napisał:

ani pozostających we wspólnym pożyciu. Czyli rodzina z dziećmi może

w epoce gender i związków partnerskich  - trzech normalnych  kumpli jadących na ryby i gorzale też może  - powiedzą że są w trójkątnym pożyciu i kto im udowodni ze nie ?
to mnie właśnie też wkurza - przepisy są mocno nieprecyzyjne
 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.