Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

Cathay a co Ty kampanie prezydencka odstawiasz ?  Jest sporo sensu w tym co piszesz ale zdecydowanie forma nie ta.
Byc może pojadę na dziko tam gdzie nikt mi i ja nikomu nie będę zagrażał  - czy to nie jest rozsądne ?
Myślisz że żyjemy i nie widzimy że ludzie umierają - myślisz ze chcemy z tego jaja robić - mylnie nas chyba zrozumiałeś
Masz nas za bandę kretynów która ruszy aby się pozarażać albo zarażać innych ?
To co chcemy zrobić  - chcemy zrobić rozsądnie i w miarę możliwości i sytuacji w której jesteśmy a nie jako kamikadze
Jeśli chcesz zanegować to co piszemy ok Twoje prawo nas skrytykować to forum służy do wymiany poglądów i dyskusji  - ale nie masz prawa po nas jeździć jak po burej suce
Prowadzimy dyskusje - myślę ze w miarę logiczna więc dostosuj się do jej poziomu kultury albo się nie wypowiadaj wrzeszcząc na nas jak na swoje dzieci bo nimi nie jesteśmy

40 minut temu, Cathay napisał:

"Władza" jet jaka jest, ale jakakolwiek by nie była, to takie śmieci jakie chcecie chcecie tam wysłać zawsze będą lądować w koszu. 

a z tym akurat bym sie zgodził ze jest to prawie pewne - niemniej jednak to nie zabrania spróbować.

 

smok_wawelski

smok_wawelski

Cathay a co Ty kampanie prezydencka odstawiasz ?
Byc może pojadę na dziko tam gdzie nikt mi i ja nikomu nie będę zagrażał  - czy to nie jest rozsądne ?
Myślisz że żyjemy i nie widzimy że ludzie umierają - myślisz ze chcemy z tego jaja robić - mylnie nas chyba zrozumiałeś
Masz nas za bandę kretynów która ruszy aby się pozarażać albo zarażać innych ?
To co chcemy zrobić  - chcemy zrobić rozsądnie i w miarę możliwości i sytuacji w której jesteśmy a nie jako kamikadze
Jeśli chcesz zanegować to co piszemy ok Twoje prawo nas skrytykować to forum służy do wymiany poglądów i dyskusji  - ale nie masz prawa po nas jeździć jak po burej suce
Prowadzimy dyskusje - myślę ze w miarę logiczna więc dostosuj się do jej poziomu kultury albo się nie wypowiadaj wrzeszcząc na nas jak na swoje dzieci bo nimi nie jesteśmy

39 minut temu, Cathay napisał:

"Władza" jet jaka jest, ale jakakolwiek by nie była, to takie śmieci jakie chcecie chcecie tam wysłać zawsze będą lądować w koszu. 

a z tym akurat bym sie zgodził ze jest to prawie pewne - niemniej jednak to nie zabrania spróbować.

 

smok_wawelski

smok_wawelski

Cathay a co Ty kampanie prezydencka odstawiasz ?
Byc może pojadę na dziko tam gdzie nikt mi i ja nikomu nie będę zagrażał  - czy to nie jest rozsądne ?
Myślisz że żyjemy i nie widzimy że ludzie umierają - myślisz ze chcemy z tego jaja robić - mylnie nas chyba zrozumiałeś
Masz nas za bandę kretynów która ruszy aby się pozarażać albo zarażać innych ?
To co chcemy zrobić  - chcemy zrobić rozsądnie i w miarę możliwości i sytuacji w której jesteśmy a nie jako kamikadze
Jeśli chcesz zanegować to co piszemy ok Twoje prawo nas skrytykować to forum służy do wymiany poglądów i dyskusji  - ale nie masz prawa po nas jeździć jak po burej suce
Prowadzimy dyskusje - myślę ze w miarę logiczna więc dostosuj się do jej poziomu kultury albo się nie wypowiadaj wrzeszcząc na nas

36 minut temu, Cathay napisał:

"Władza" jet jaka jest, ale jakakolwiek by nie była, to takie śmieci jakie chcecie chcecie tam wysłać zawsze będą lądować w koszu. 

a z tym akurat bym sie zgodził ze jest to prawie pewne - niemniej jednak to nie zabrania spróbować.

 

smok_wawelski

smok_wawelski

Cathay a co Ty kampanie prezydencka odstawiasz ?
Byc może pojadę na dziko tam gdzie nikt mi i ja nikomu nie będę zagrażał  - czy to nie jest rozsądne ?
Myślisz że żyjemy i nie widzimy że ludzie umierają - myślisz ze chcemy z tego jaja robić - mylnie nas chyba zrozumiałeś
Masz nas za bandę kretynów która ruszy aby się pozarażać albo zarażać innych ?
To co chcemy zrobić chcemy zrobić - chcemy zrobic rozsądnie i w miarę możliwości a nie jako kamikadze
Jeśli chcesz zanegować to co piszemy ok Twoje prawo nas skrytykować to forum słuzy do wymiany poglądów i dyskusji  - ale nie masz prawa po nas jeździć jak po burej suce
Prowadzimy dyskusje - myślę ze w miarę logiczna więc dostosuj się do jej poziomu kultury albo się nie wypowiadaj wrzeszcząc na nas

33 minuty temu, Cathay napisał:

"Władza" jet jaka jest, ale jakakolwiek by nie była, to takie śmieci jakie chcecie chcecie tam wysłać zawsze będą lądować w koszu. 

a z tym akurat bym sie zgodził ze jest to prawie pewne - niemniej jednak to nie zabrania spróbować.

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.