Skocz do zawartości

Historia edycji

klosek23

klosek23

17 minut temu, marek230482 napisał:

A jak kilka dni temu dokonałeś czegoś co jest zabronione obecnie??? :>

Przyczepa genialna. Jak mieliśmy swoją to taka właśnie nam się marzyła. No może tylko łazienka mogła by być lepsza. Ale ten układ z małżeńskim i piętrusami jest kapitalny. Gratuluję i obyś jak najszybciej miał okazję ją przetestować :lol: póki co masz sporo czasu na "doprowadzenie" :lol: 

sprzedający też się zdziwił że udało mi się przyjechać. Ale powód kupna jest złożony. Pierwszy powód,który przyspieszył decyzję jest taki, że nie posiadam miejsca na ew.kwarantanne.

Jestem ratownikiem, na co dzień jeżdżę w pogotowiu i jeżeli zapadłaby decyzja że mam zostać poddany kwarantannie, to nie mam gdzie się podziać, bo do domu nie wrócę na pewno. Nasze państwo nie gwarantuje mi  miejsca do odbycia jej, więc w razie W będę spał w przyczepie. Zaholuje ją pod ogródek, bo mieszkam na parterze, podłącze prąd i wodę i już. A po wszystkim, mamy zamiar wyjechać dookoła Polski

klosek23

klosek23

12 minut temu, marek230482 napisał:

A jak kilka dni temu dokonałeś czegoś co jest zabronione obecnie??? :>

Przyczepa genialna. Jak mieliśmy swoją to taka właśnie nam się marzyła. No może tylko łazienka mogła by być lepsza. Ale ten układ z małżeńskim i piętrusami jest kapitalny. Gratuluję i obyś jak najszybciej miał okazję ją przetestować :lol: póki co masz sporo czasu na "doprowadzenie" :lol: 

sprzedający też się zdziwił że udało mi się przyjechać. Ale powód kupna jest złożony. Pierwszy powód,który przyspieszył decyzję jest taki, że nie posiadam miejsca na ew.kwarantanne.

Jestem ratownikiem, na co dzień jeżdżę w pogotowiu i jeżeli zapadłaby decyzja że mam zostać poddany kwarantannie, to nie mam gdzie się podziać, bo do domu nie wrócę na pewno. Nasze państwo nie gwarantuje mi  miejsca do odbycia jej, więc w razie W będę spał w przyczepie. Zaholuje ją pod ogródek, bo mieszkam na parterze, podłącze prąd i wodę i już. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.