Skocz do zawartości

Historia edycji

cosik3

cosik3

9 godzin temu, misha81 napisał:

Wracając do tematu. Z przesunięciem bramy chodziło mi o to, że przy przesunięciu trasa wydaje mi się po jednostajnym łuku. A jak brama będzie na przeciwko to chyba trzeba się będzie na początku bardziej złamać? Może złudzenie.

Chodzi o to jak będzie łatwiej bo da się pewnie i tak i tak.

PS. Obiecuję, że zbliżamy się do końca rozkminek :D

1.JPG

2.JPG

Zdecydowanie polecam pierwsze rozwiązanie, szczególnie, ze z tego co zrozumiałem będziesz wyjeżdżał w prawo (w stronę sąsiada), poza tym łatwiej będzie Ci wstawić przyczepę pod wiatę jak będzie już wyprostowana, kolejna sprawa to korona orzecha, po co przejeżdżać tak blisko niej.

A w sprawie kursu to każdy z Was ma trochę racji, według mnie lepiej go zrobić, szczególnie dla "zielonych". Z tego co piszecie to co WORD to inny zestaw (choć wydawało mi się, że jest to jakoś unormowane) u nas jest bus z 1T jednoosiową, to jednak nie to samo co osobówka z przyczepą kempingową do tego długą, ale jakieś podstawy się otrzyma (dużo zależy od instruktora).
Nic jedna nie zastąpi ćwiczeń plus troszkę predyspozycji.

cosik3

cosik3

9 godzin temu, misha81 napisał:

Wracając do tematu. Z przesunięciem bramy chodziło mi o to, że przy przesunięciu trasa wydaje mi się po jednostajnym łuku. A jak brama będzie na przeciwko to chyba trzeba się będzie na początku bardziej złamać? Może złudzenie.

Chodzi o to jak będzie łatwiej bo da się pewnie i tak i tak.

PS. Obiecuję, że zbliżamy się do końca rozkminek :D

1.JPG

2.JPG

Zdecydowanie polecam pierwsze rozwiązanie, szczególnie, ze z tego co zrozumiałem będziesz wyjeżdżał w prawo (w stronę sąsiada), poza tym łatwiej będzie Ci wstawić przyczepę pod wiatę jak będzie już wyprostowana, kolejna sprawa to korona orzecha, po co przejeżdżać tak blisko niej.

A w sprawie kursu to każdy z Was ma trochę racji, według mnie lepiej go zrobić, szczególnie dla "zielonych". Z tego co piszecie to co WORD to inny zestaw (choć wydawało mi się, że jest to jakoś unormowane) u nas jest bus z 1T jednoosiową, to jedna nie to samo co osobówka z przyczepą kempingową do tego długą, ale jakieś podstawy się otrzyma (dużo zależy od instruktora).
Nic jedna nie zastąpi ćwiczeń plus troszkę predyspozycji.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.