Skocz do zawartości

Historia edycji

janm

janm

W dniu 6.04.2020 o 18:09, crazyrider2 napisał:

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum i miałbym kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów odnośnie przyczep Niewiadów. Mianowicie wpadła mi w oko nowa przyczepka Niewiadów N126NT w cenie ok. 35.000 zł. Przyczepka bardzo mi się podoba przede wszystkim ze wzg. na możliwości manewrowania, konstrukcję, wagę (bez przeglądu itp.), pochodzenie ;), jak również to oczywiście, że jest nowa. Przyczepka ma służyć w zasadzie tylko mnie ( pracuje za granica, może służyć jako kwatera(?) Wypady na ryby etc.) Pytanie moje czy warto za te pieniądze (jestem laikiem, proszę o wyrozumiałość) i zastanawiam się  również czy mój wzrost (190cm) nie będzie przeszkodą i nie będę się w niej męczył na dłuższą metę? Z góry dziękuję za odp. 

Witam

Piszesz  kolego , że Niewiadówka ma służyć Ci jako kwatera - absolutnie odpada ; na ryby lub inne wypady jest ok  ; w niewiadkach się tylko śpi ; obojętnie E czy N jest tylko dla 2 osób.

Wiem bo mam już 4-tą , zjezdziliśmy całą Europę od Rumunii po Hiszpanię , całe życie toczy się przed Niewiadówką , dlatego w ciepłe kraje nawet nie zabieramy przedsionka tylko daszek ; do pokonywania długich tras lepiej się prowadzi E ( nawet przy 130/h idzie jak po sznurku ) N-kę zaczyna nosić już przy 100/h ; w NT dostaniesz klaustrofobii bo 1/4 przyczepy zajmuje łazienka ; 40 tyś nigdy bym nie dał za Niewiadówkę ; jeśli już byś się zdecydował na Niewiadów to albo kup do remontu ale z oryginalnym zdrowym żelkotem albo po kapitalce ale też z oryginalnym żelkotem  i jeszcze jedno - nawet jak kupisz E to obowiązkowo z hamulcem .

Pozdrowionka :hej:

janm

janm

W dniu 6.04.2020 o 18:09, crazyrider2 napisał:

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum i miałbym kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów odnośnie przyczep Niewiadów. Mianowicie wpadła mi w oko nowa przyczepka Niewiadów N126NT w cenie ok. 35.000 zł. Przyczepka bardzo mi się podoba przede wszystkim ze wzg. na możliwości manewrowania, konstrukcję, wagę (bez przeglądu itp.), pochodzenie ;), jak również to oczywiście, że jest nowa. Przyczepka ma służyć w zasadzie tylko mnie ( pracuje za granica, może służyć jako kwatera(?) Wypady na ryby etc.) Pytanie moje czy warto za te pieniądze (jestem laikiem, proszę o wyrozumiałość) i zastanawiam się  również czy mój wzrost (190cm) nie będzie przeszkodą i nie będę się w niej męczył na dłuższą metę? Z góry dziękuję za odp. 

Witam

Piszesz  kolego , że Niewiadówka ma służyć Ci jako kwatera - absolutnie odpada ; na ryby lub inne wypady jest ok  ; w niewiadkach się tylko śpi ; obojętnie E czy N jest tylko dla 2 osób.

Wiem bo mam już 4-tą , zjezdziliśmy całą Europę od Rumunii po Hiszpanię , całe życie toczy się przed Niewiadówką , dlatego w ciepłe kraje nawet nie zabieramy przedsionka tylko daszek ; do pokonywania długich tras lepiej się prowadzi E ( nawet przy 130/h idzie jak po sznurku ) N-kę zaczyna nosić już przy 100/h ; w NT dostaniesz klaustrofobii bo 1/4 przyczepy zajmuje łazienka ; 40 tyś nigdy bym nie dał za Niewiadówkę ; jeśli już byś się zdecydował na Niewiadów to albo kup do remontu ale z oryginalnym zdrowym żelkotem albo po kapitalce ale też z oryginalnym żelkotem .

Pozdrowionka :hej:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.