Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani no właśnie chodzi o te newsy. Pan Gadowski jest tego przykładem....ble,ble,ble.Te przykłady które podał kolega Suzu- jeden wpis rozżalonego człowieka po śmierci bliskiej osoby druga wypowiedż starosty głogowskiego który nie wie co mówi.A testy zakupione przez Czechów-a może to test immunologiczne a nie genetyczne które stosowane są u nas. Niestety testy immunologiczne przy dynamice tej pandemii są zupełnie nieprzydatne .

A jeszcze filmik z Chin, tak to osiedle zamkniętę ,wysokopłatne. Ale są Chiny uliczne gdzie zwłoki zmarłych leżą na ulicach a mieszkania są zaspawywane w celach kwarantanny i podobne obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka naprawdę porażająca. A tak z innej beczki -wiemy ile teraz dziennie umiera ludzi w Hiszpanii, we Włoszech.Ciekawi mnie ile dzieci dziennie od wielu lat umiera z głodu w Afryce?Czy ktoś zna tą cyfrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka naprawdę porażająca. A tak z innej beczki -wiemy ile teraz dziennie umiera ludzi w Hiszpanii, we Włoszech.Ciekawi mnie ile dzieci dziennie od wielu lat umiera z głodu w Afryce?Czy ktoś zna tą cyfrę?


Dzieci są mało madialne nikogo to nie interesuje. Poza tym to oklepany temat. Virus jest na topie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mundek28 napisał:

Fotka naprawdę porażająca. A tak z innej beczki -wiemy ile teraz dziennie umiera ludzi w Hiszpanii, we Włoszech.Ciekawi mnie ile dzieci dziennie od wielu lat umiera z głodu w Afryce?Czy ktoś zna tą cyfrę?

90tys dziennie...

https://www.unicef.pl/Centrum-prasowe/Informacje-prasowe/UNICEF-7-5-mln-dzieci-na-swiecie-umiera-z-glodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trzęsieniu ziemi na Haiti w styczniu 2010 odeszło 315000 ludzi. Ale ro nas nie tykało. Tsunami w 2004 zabeało 294 000, ale to nas nie tykalo. Wapomniane dzieci w Afryce, ale to nas nie tyka. Teraz kilka ciężarówek z trumnami w Bergamo jest koszmarem. Czymś niewyobrażalnym. Teraz jest poważnie bo jest blisko. Nie umarł bogol na drogich wakacjach, mie umarł alatynos gdzieś na końcu świata, ale nasza polska przedszkolanka, nasz sąsiad, nasz ziomek.   Dominika Kulczyk przekazała 20 mln, Lewandowscy milion euro,
a wiecie ile UE przekazała dla całkowicie zniszczonego Haiti?           3 mln euro!!! Dziady. Gdy lądowałem w 2010 w Port-au-Prince niespełna 11 miesięcy po trzęsięniu, to widziałem same niebieski punkty. To były plandeki którymi przykryte były ruiny które ocalały. A pod każdą ktoś opłakiwał swoje dzieci, małzonka, rodziców. 
A u nas trauma bo na sushi nie można iść, bo przez pół życia nie zarobiłem na dwa miesiące zusu. Tydzień, dwa, sześć w chałupie trzeba siedzieć,? Nosz k.... Żydzi półtora roku w kanale ze szczurami z jednej miski jedli.  
Nad każdą ciężarówką w Bergamo płaczę, ale pomyślmy co będzie jak to gówno pojawi się na dobre w Afryce, Ameryce Środkowej i Południowej czy w Indiach. Jak w Indiach się rozchorowałem, żona mi pokazała zdjęcie miejscowego szpitala. Gorączka wnet puściła. Ale nie, no u nas to służba zdrowia kiepska panie kiepska. 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Cathay napisał:

Tydzień, dwa, sześć w chałupie trzeba siedzieć,? Nosz k.... Żydzi półtora roku w kanale ze szczurami z jednej miski jedli.  

No ale wiadomo, że  stresujemy się  tym co jest obok nas. Czy jakaś ew choroba np w Peru obchodzi kogoś w Polsce? Czy to stresuje np ojca polskiej rodziny? Nie. Bo niby czemu. Ale jeżeli coś  potencjalnie grozi tobie lub najbliższym to sytuacja jest inna...

Ps. Szkoda tylko, że nam zarazę załatwili Włosi swym ogólnie znanym opierdalactwem (sorki za słowo). Nie dałbym z budżetu Unii nawet 1€ tym idiotom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.