Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zulos napisał:

:D No ja nie byłem w Biedrze czy Lidelu już chyba od miesiąca, ale słyszałem, że wpuszczają z limitem, że rękawiczki rozdają...

Nawet w budowlanych wpuszczają partiami, ludzie mają wolne to remontują ???

A tu propozycja na przyszłość ?

IMG_20200320_104832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witus napisał:

Płynu do dezynfekcji oczywiście brak ... 

Sam sobie zrób płyn. Kup spiryt, albo alkohol izopropylowy, zmieszaj z wodą (aby było stężenie około 70%) i gliceryną i masz płyn gotowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zulos napisał:

No i ja się już do tego zastosowałem i pomimo tego, że od 10 lat nie spędzałem wakacji w Polsce, w sierpniu wyjazd do Jastrzebiej zaplanowany!:-)

Włochy trzeba sobie odpuścić w tym roku, raczej nie ma co liczyć na to że się tam wykurują do wakacji. Chociaż dostaje informacje z Włoskich kempingów że zapraszają. Nawet zaliczkę  oddadzą w całości bez względu kiedy zrezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voku napisał:

.....Chociaż dostaje informacje z Włoskich kempingów że zapraszają....

Z jednej strony (w normalnej sytuacji)  fajna/sympatyczna nacja, z dugiej: jakim trzeba być XXX (każdy niech sobie doda sam określenie) by zapraszać kiedy w Bergamo zwłoki woża już wojskowe ciężarówki :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zulos napisał:

Tylko nie zapomnij o glicerynie, bo dłonie wypali...;-)

Napisałem o glicerynie, ale może być też aloes. Nie przesadzać z ilością gliceryny - kilka kropel wystarczy bo inaczej łapska będą się lepić.  I pamiętać, aby odmierzać ml, a nie gramy. 1 litr alko izopropylowego waży około 700 gram, litr wody będzie ważył 1000 gram ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę by zmniejszyć statystyki umieralności na wirusa  napiszą że miała choroby współistniejące ( czytaj zapalenie płuc )
Mieszkam kilka km od Łańcuta . O ile w okolicy znikoma ilość podejrzanych o zakażenie to w Łańcucie zrobili szpital imienny .Zwożą pacjentów nawet z terenów odległych . W mieście i okolicy panika bo jak napiszą że zmarła w Łańcucie to mało już wie że tam jest szpital imienny . A co za tym idzie zwożone są ciężkie przypadki i będzie dużo zgonów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nie chcą obok siebie ani szpitali jednoimiennych ani ośrodków dla narkomanów ani ośrodków dla uchodżców a nawet domów dziecka.A ta chora była w stanie ciężkim tuż przed śmiercią bo zmarła a wcześniej była ciężarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę by zmniejszyć statystyki umieralności na wirusa  napiszą że miała choroby współistniejące ( czytaj zapalenie płuc )
Mieszkam kilka km od Łańcuta . O ile w okolicy znikoma ilość podejrzanych o zakażenie to w Łańcucie zrobili szpital imienny .Zwożą pacjentów nawet z terenów odległych . W mieście i okolicy panika bo jak napiszą że zmarła w Łańcucie to mało już wie że tam jest szpital imienny . A co za tym idzie zwożone są ciężkie przypadki i będzie dużo zgonów .


Wykrakałeś na sepsę zmarła.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację ta kobieta nie zmarła na coronowirusa tylko wcześniej urodziła i miała sepsę i na sepsę zmarła a sciemniają ludzi do oporu.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.