Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

Kurde...uważajcie na takie sytuacje i na to czy samotni starsi ludzie mogą liczyć na pomoc!!!!

właśnie mnie tknęło,że od kilku dni widzę, że  auto mojego kolegi, z którym gram czasem w zespole, stoi na parkingu a zwykle jeździło..No to zadzwoniłem...Robert dwa tygodnie temu grał jeszcze koncerty w krakowskich klubach ale od tygodnia leży w domu. Miał gorączkę więc zadzwonił pod telefon koronowirusowy. Kazali mu na razie zostać w domy zrobić sobie jakieś testy i absolutnie nie wychodzić z domu...No więc wiecie jak jest z facetami w naszym wieku ( rocznik 66 jak ja....nie za bardzo miał wypełnioną lodówkę..i niemal nic przez ten czas nie jadł bo bał się wychodzić..Przed chwilą zaniosłem mu pod drzwi zestaw jedzenia żeby nie umarł z głodu. 

pawel1966

pawel1966

Kurde...uważajcie na takie sytuacje i na to czy samotni starsi ludzie mogą liczyć na pomoc!!!!

właśnie mnie tknęło,że od kilku dni widzę auto mojego kolegi, z którym gram czasem w zespole, stoi na parkingu. A zwykle jeździło..No to zadzwoniłem...Robert dwa tygodnie temu grał jeszcze koncerty w krakowskich klubach ale od tygodnia leży w domu. Miał gorączkę więc zadzwonił pod telefon koronowirusowy. Kazali mu na razie zostać w domy zrobić sobie jakieś testy i absolutnie nie wychodzić z domu...No więc wiecie jak jest z facetami w naszym wielu...nie za bardzo miał wypełnioną lodówkę...Przed chwilą zaniosłem mu pod drzwi zestaw jedzenia żeby nie umarł z głodu. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.