Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

Od paru dni oglądam kilka portali ogłoszeniowych, bo szukam dla siebie lekkiego i szybkiego w rozkładaniu przedsionka. Poza ofertami znanych firm oglądam też ogłoszenia prywatne.  Z ciekawości też oglądam oczywiście oferty sprzedaży przyczep i kamperów ( nie dalej jak miesiąc temu o włos nie kupiłem kampera....ale to osobna historia) . Nie oglądałem ogłoszeń wcześniej , więc nie wiem czy mam dobre porównanie ale wydaje mi się, że wysyp ogłoszeń to kilkadziesiąt dziennie na Olx, Otomoto czy sprzedajemy pl.. Są też nowe rodzaje ogłoszeń...wynajęcie przyczepy na kwarantannę...Ciekaw jestem czy ktoś po takim wynajmie przynajmniej porządnie ją zdezynfekuje ozonem i  detergentami na bazie alkoholu...Niby wirus potrafi przetrwać na powierzchniach kilka dni ale...ostatnio czytałem,  że na zakażonym wycieczkowcu nawet po 17 dniach od opuszczenia go przez  zakażonych pasażerów wirus dalej był aktywny w kajutach..

Myślicie, że zaczęłą się "wyprzedaż" sprzętu przez ludzi, którzy chcą się zabezpieczyć a gotówkę i pozbyć sprzętu, który po całym tym zamęcie z wirusem nie będzie zbyt wiele wart???

pawel1966

pawel1966

Od paru dni oglądam kilka portali ogłoszeniowych, bo szukam dla siebie lekkiego i szybkiego w rozkładaniu przedsionka. Poza ofertami znanych firm oglądam też ogłoszenia prywatne.  Z ciekawości też oglądam oczywiście oferty sprzedaży przyczep i kamperów ( nie dalej jak miesiąc temu o włos nie kupiłem kampera....ale to osobna historia) . Nie oglądałem ogłoszeń wcześniej , więc nie wiem czy mam dobre porównanie ale wydaje mi się, że wysyp ogłoszeń to kilkadziesiąt dziennie na Olx, Otomoto czy sprzedajemy pl.. Są też nowe rodzaje ogłoszeń...wynajęcie przyczepy na kwarantannę...Ciekaw jestem czy ktoś po takim wynajmie przynajmniej porządnie ją zdezynfekuje ozonem i porządnymi detergentami na bazie alkoholu...Nieby Wirus potrafi przetrwać na powierzchniach kilka dni ale...ostatnio czytałem, że na zakażonym wycieczkowcu nawet po 17 dniach od opuszczenia go przez  zakażonych pasażerów wirus dalej był aktywny w kajutach..

Myślicie, że zaczęłą się "wyprzedaż" sprzętu przez ludzi, którzy chcą się zabezpieczyć a gotówkę i pozbyć sprzętu, który po całym tym zamęcie z wiruem nie będzie zbyt wiele wart???

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.