Skocz do zawartości

Historia edycji

przemekigabrysia

przemekigabrysia

23 minuty temu, klonik058 napisał:


 


Wełna to nie dobry pomysł ciągnie wilgoć.



Z Aku. Zapomnij nie ucieknie. Do wieczora brak prądu.





Są tematy z testami grzałek. Z tego co pamiętam to grzałki 200W grzeją wodę do temperatury 30 ⁰C kilka godzin.




Opony Po prostu nowe.
Co do zawieszenia to zależy czy oś skrętne czy nie czy wyposażona w hamulec czy też nie.



Pamiętaj o nacisku na na hak. Nie szalej z obciążeniem bo może być problem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Co byś polecił zamiast wełny do izolacji ścian, podłogi i sufitu? Oczywiście myślałem żeby zrobić puste strefy do odpowietrzenia. 

Grzałek poszukam, kilka godzin nie robi mi żadnego problemu, jak temperaturę wody potrzebuję max 20 st C.

Co do samego prądu, to ja tyle z niego korzystam co nic, podładować telefon, przespać się w ciepełku (zima - gazowe) lub chłodku (lato - klimatyzator), oglądnąć coś na TV, muzyka i tak z głośnika bluetooth.

Nacisk będę testował, widzę że wystarczy waga łazienkowa do takiej zabawy więc spoko.

N126 chyba ma stałą oś bez hamulca z tego co pamiętam ;)

przemekigabrysia

przemekigabrysia

18 minut temu, klonik058 napisał:


 


Wełna to nie dobry pomysł ciągnie wilgoć.



Z Aku. Zapomnij nie ucieknie. Do wieczora brak prądu.





Są tematy z testami grzałek. Z tego co pamiętam to grzałki 200W grzeją wodę do temperatury 30 ⁰C kilka godzin.




Opony Po prostu nowe.
Co do zawieszenia to zależy czy oś skrętne czy nie czy wyposażona w hamulec czy też nie.



Pamiętaj o nacisku na na hak. Nie szalej z obciążeniem bo może być problem.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Co byś polecił zamiast wełny do izolacji ścian, podłogi i sufitu? Oczywiście myślałem żeby zrobić puste strefy do odpowietrzenia. 

Grzałek poszukam, kilka godzin nie robi mi żadnego problemu, jak temperaturę wody potrzebuję max 20 st C.

Co do samego prądu, to ja tyle z niego korzystam co nic, podładować telefon, przespać się w ciepełku (zima) lub chłodku (lato), oglądnąć coś na TV, muzyka i tak z głośnika bluetooth.

Nacisk będę testował, widzę że wystarczy waga łazienkowa do takiej zabawy więc spoko.

N126 chyba ma stałą oś bez hamulca z tego co pamiętam ;)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.