Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

To sensowne co piszesz @Michał2016 ja też nigdy nie kwestionuje żadnych pomysłów - czasem z burzy mózgów czy z własnie ludzi nieskażonych stereotypami wychodzą naprawdę fajne rzeczy :) 
Myślę ze jak Kolega poczyta trochę  o budowach  będzie fajny materiał do podyskutowania - na chwile obecna to pierwsza wizja, każdy z nas i raczkował i miał  jakąś pierwszą wydawałoby sie jedyna wizje, potem coś tam kombinował coś poczytał coś dobre ludzie podpowiedzieli i z tego się wykluwa ostateczny projekt i realizacja. A czasem nawet tak bywa że w trakcie realizacji jak zaczyna być widać zabudowę to wykluje się lepszy pomysł i zmienia się koncepcje - pisze z realu mojej łazienki, kupiłem kompletnego klocka zacząłem robić i nie pasi mi bo drzwi kota wchodzą w słupek pionowy, zacząłem kminić przestawiać i wyszło ze inny układ z innym brodzikiem będzie lepszy  i prawdopodobnie będę robił inaczej niż zakładałem :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

Ja nie kwestionuje żadnych pomysłów - czasem z burzy mózgów czy z własnie ludzi nieskażonych stereotypami wychodzą naprawdę fajne rzeczy :) 
Myślę ze jak Kolega poczyta trochę  o budowach  będzie fajny materiał do podyskutowania - na chwile obecna to pierwsza wizja, każdy z nas i raczkował i miał  jakąś pierwszą wydawałoby sie jedyna wizje, potem coś tam kombinował coś poczytał coś dobre ludzie podpowiedzieli i z tego się wykluwa ostateczny projekt i realizacja. A czasem nawet tak bywa że w trakcie realizacji jak zaczyna być widać zabudowę to wykluje się lepszy pomysł i zmienia się koncepcje - pisze z realu mojej łazienki, kupiłem kompletnego klocka zacząłem robić i nie pasi mi bo drzwi kota wchodzą w słupek pionowy, zacząłem kminić przestawiać i wyszło ze inny układ z innym brodzikiem będzie lepszy  i prawdopodobnie będę robił inaczej niż zakładałem :) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.