Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

U mnie puszka mniejsza bo Jumper 2005 w L3H2
Poczytaj jak mi ten układ kol. Adam wybijał z głowy :) i tutaj i na forum camperteam.pl :) https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=33986&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=3ea870ae6316422061a1efdce17198ef i na tamtym forum też znajdziesz sporo opisów budowy oraz aspektów jak z ciężarówki zrobić spec-kempingowy od strony prawnej
To nie to żebym Cie stad wyganiał wręcz namawiam na pozostanie tutaj -  K.pl i CT.pl to sporo tych samych ludzi a fora się fajnie uzupełniają ale na CT jednak znajdziesz więcej techniki z zakresu budowy kampa z puszki  :)  

 

24 minuty temu, Daleko Od Domu napisał:

Myślę też o 3x100Ah aku z 2x300w panelami. Mam nadzieję, że taki zestaw poradzi sobie z lodówką domową A++.

Poradzi sobie spokojnie pół z tego i niekoniecznie A++ ale to zależy również od poboru prądu przez inne odbiorniki które zaplanujesz

Z ciekawości - co o za cad-zidło w którym malowałeś ?

 

smok_wawelski

smok_wawelski

U mnie puszka mniejsza bo Jumper 2005 w L3H2
Poczytaj jak mi ten układ kol. Adam wybijał z głowy :) i tutaj i na forum camperteam.pl :) https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=33986&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=3ea870ae6316422061a1efdce17198ef i na tamtym forum też znajdziesz sporo opisów budowy
To nie to żebym Cie stad wyganiał wręcz namawiam na pozostanie tutaj -  K.pl i CT.pl to sporo tych samych ludzi a fora się fajnie uzupełniają ale na CT jednak znajdziesz więcej techniki z zakresu budowy kampa z puszki  :)  

 

22 minuty temu, Daleko Od Domu napisał:

Myślę też o 3x100Ah aku z 2x300w panelami. Mam nadzieję, że taki zestaw poradzi sobie z lodówką domową A++.

Poradzi sobie spokojnie pół z tego i niekoniecznie A++ ale to zależy również od poboru prądu przez inne odbiorniki które zaplanujesz

Z ciekawości - co o za cad-zidło w którym malowałeś ?

 

smok_wawelski

smok_wawelski

U mnie puszka mniejsza bo Jumper 2005 w L3H2
Poczytaj jak mi ten układ kol. Adam wybijał z głowy :) i tutaj i na forum camperteam.pl :) https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=33986&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=3ea870ae6316422061a1efdce17198ef i na tamtym forum też znajdziesz sporo opisów budowy
To nie to żebym Cie stad wyganiał wręcz namawiam na pozostanie tutaj -  K.pl i CT.pl to sporo tych samych ludzi a fora się fajnie uzupełniają ale na CT jednak znajdziesz więcej techniki z zakresu budowy kampa z puszki  :)  

 

19 minut temu, Daleko Od Domu napisał:

Myślę też o 3x100Ah aku z 2x300w panelami. Mam nadzieję, że taki zestaw poradzi sobie z lodówką domową A++.

Poradzi sobie spokojnie pół z tego i niekoniecznie A++ ale to zależy również od poboru prądu przez inne odbiorniki które zaplanujesz

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.