Skocz do zawartości

Historia edycji

namiotowiec

namiotowiec


edit2

Testy to nie wiem wg jakiego klucza robią - pewnie jak im komputer wyrzuci albo co któregoś z rzędu.

 

Winietka BG - tak, policjant od razu skierował mnie do automatu, który na miejscu sprzedaje winietki...

Wziąłem za 10 lewa (ok. 22zł) weekendową...

Sprzedaż tylko na karty kredytowe/debetowe.

Tej autostrady to z parę km tylko chyba jest, ale nie było wyjścia bo na mnie patrzyli...

Z drugiej strony nie ma co kombinować, bo po drodze też ze 3 patrole policji stały.

 

Przejście to się PETRICH nazywa...

namiotowiec

namiotowiec


edit

Tak, policjant od razu skierował mnie do automatu, który na miejscu sprzedaje winietki...

Wziąłem za 10 lewa (ok. 22zł) weekendową...

Sprzedaż tylko na karty kredytowe/debetowe.

Tej autostrady to z parę km tylko chyba jest, ale nie było wyjścia bo na mnie patrzyli...

Z drugiej strony nie ma co kombinować, bo po drodze też ze 3 patrole policji stały.

 

Przejście to się PETRICH nazywa...

namiotowiec

namiotowiec


edit

Tak, policjant od razu skierował mnie do automatu, który na miejscu sprzedaje winietki...

Wziąłem za 10 lewa (ok. 22zł) weekendową...

Sprzedaż tylko na karty kredytowe/debetowe.

Tej autostrady to z parę km tylko chyba jest, ale nie było wyjścia bo na mnie patrzyli...

Z drugiej strony nie ma co kombinować, bo po drodze też ze 3 patrole policji stały.

namiotowiec

namiotowiec

Tak, policjant od razu skierował mnie do automatu, który na miejscu sprzedaje winietki...

Wziąłem za 10 lewa (ok. 22zł) weekendową...

Sprzedaż tylko na karty kredytowe/debetowe.

Tej autostrady to z parę km tylko chyba jest, ale nie było wyjścia bo na mnie patrzyli...

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.