Skocz do zawartości

Historia edycji

namiotowiec

namiotowiec

No taka przeważnie przez wioski i praktycznie niewielkie wzniesienia... Z przyczepką da radę.

Praktycznie cały czas zakaz wyprzedzania... Odciek jest krótki, także bez obaw...

Tranzyt przez Macedonię bezproblemowy... Ruch mały.

Bułgarzy i Macedończycy na granicach mili... Nie czepiają się.

Trochę ci Grecy mnie wkurzyli - mogli przecież wysłać e-maila, że Evzoni nie czynne. Po co to rejestrowanie i podawanie danych? Parę godzin w plecy i bez sensu...

W dwu knajpach po drodze spytałem o ilość turystów/ludzi - mówią, że ten rok to słabo się zapowiada...

 

namiotowiec

namiotowiec

No taka przeważnie przez wioski i praktycznie niewielkie wzniesienia... Z przyczepką da radę.

Praktycznie cały czas zakaz wyprzedzania... Odciek jest krótki, także bez obaw...

Tranzyt przez Macedonię bezproblemowy... Ruch mały.

Trochę ci Grecy mnie wkurzyli - mogli przecież wysłać e-maila, że Evzoni nie czynne. Po co to rejestrowanie i podawanie danych? Parę godzin w plecy i bez sensu...

W dwu knajpach po drodze spytałem o ilość turystów/ludzi - mówią, że ten rok to słabo się zapowiada...

 

namiotowiec

namiotowiec

No taka przeważnie przez wioski i praktycznie niewielkie wzniesienia... Z przyczepką da radę.

Praktycznie cały czas zakaz wyprzedzania... Odciek jest krótki, także bez obaw...

Tranzyt przez Macedonię bezproblemowy... Ruch mały.

W dwu knajpach po drodze spytałem o ilość turystów/ludzi - mówią, że ten rok to słabo się zapowiada...

 

namiotowiec

namiotowiec

No taka przeważnie przez wioski i praktycznie niewielkie wzniesienia... Z przyczepką da radę.

Praktycznie cały czas zakaz wyprzedzania...

Tranzyt przez Macedonię bezproblemowy... Ruch mały.

W dwu knajpach po drodze spytałem o ilość turystów/ludzi - mówią, że ten rok to słabo się zapowiada...

 

namiotowiec

namiotowiec

No taka przeważnie przez wioski i praktycznie niewielkie wzniesienia... Z przyczepką da radę.

Praktycznie cały czas zakaz wyprzedzania...

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.