Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

15 godzin temu, bladys napisał:

Czy macie jakieś specjalne pomysły/uwagi/ciekawostki na temat samej podróży po Francji? Bo nie ukrywam, że na dzień dzisiejszy, głównym celem jest Paryż (tam planuję się zatrzymać na Camping Sandaya Paris Maisons-Laffitte).  Chcemy odwiedzić właśnie Francję i Paryż bo (jak już wcześniej wspomniałem) byliśmy kilkukrotnie w Francji i ani razu w Paryżu ( x2 Alpy narty L2A i raz Bray Dunes i okolice)

Byłem dwa razy w Paryżu i o dwa razy za dużo. Syf, smród, brud, korki permanentne, mnóstwo menelstwa, żebraków, ćpunów co na skrzyżowaniu dobijają Ci się do auta chcąc parę euro, do tego naciągacze, oszuści i dzikie tłumy - a to było jeszcze przed falami emigrantów. Francja jest piękna, ale generalnie omijałbym wielkie miasta. Dużo bardziej poczujesz francuski klimat jak będziesz odwiedzał małe miasta i miasteczka. Tam czas płynie zupełnie inaczej. 

jacek00

jacek00

15 godzin temu, bladys napisał:

Czy macie jakieś specjalne pomysły/uwagi/ciekawostki na temat samej podróży po Francji? Bo nie ukrywam, że na dzień dzisiejszy, głównym celem jest Paryż (tam planuję się zatrzymać na Camping Sandaya Paris Maisons-Laffitte).  Chcemy odwiedzić właśnie Francję i Paryż bo (jak już wcześniej wspomniałem) byliśmy kilkukrotnie w Francji i ani razu w Paryżu ( x2 Alpy narty L2A i raz Bray Dunes i okolice)

Byłem dwa razy w Paryżu i o dwa razy za dużo. Syf, smród, brud, korki permanentne, mnóstwo menelstwa, żebraków, ćpunów co na skrzyżowaniu dobijają Ci się do auta chcąc parę euro, do tego naciągacze, oszuści i dzikie tłumy. Francja jest piękna, ale generalnie omijałbym wielkie miasta. Dużo bardziej poczujesz francuski klimat jak będziesz odwiedzał małe miasta i miasteczka. Tam czas płynie zupełnie inaczej. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.