Skocz do zawartości

Historia edycji

JonathanLafey

JonathanLafey

Tak jak pisałem wszystko wg wytycznych pilnuję DMC(1700) i rozkładu ciężaru. Wg tabliczki ten rozmiar opony ma mieć 4,3 i tak ma zawsze. Opony maja produkcje 1 kwartał 2017... i nie wiem kto by mi je miał i kiedy zamienić. Uważam, ze 22tys w 2 lata to raczej dużo dla przyczepy Mam dostawczaka 4 letniego z podobnymi oponami i tam czegoś takiego nie zauważyłem. To taka ciekawostka i tyle, którą tu postanowiłem zamieścić. Hamulce, najazd, atc wszystko działa elegancko. Pozdrawiam

JonathanLafey

JonathanLafey

Tak jak pisałem wszystko wg wytycznych pilnuję DMC(1700) i rozkładu ciężaru. Wg tabliczki ten rozmiar opony ma mieć 4,3 i tak ma zawsze. Opony maja produkcje 1 kwartał 2017... i nie wiem kto by mi je miał i kiedy zamienić. Uważam, ze 22tys w 2 lata to raczej dużo dla przyczepy Mam dostawczaka 4 letniego z podobnymi oponami i tam czego takiego nie zauważyłem. To taka ciekawostka i tyle, która tu postanowiłem zamieścić. Hamulce, najazd, atc wszystko działa elegancko. Pozdrawiam

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.