Skocz do zawartości

Historia edycji

slavoy23

slavoy23

W dniu 18.09.2019 o 19:47, Peter napisał:

Piecyk trumatic S-2200 szary, jest przy samym wejściu. Przeznaczony był do montażu w małych przyczepach kempingowych, ale jak widzisz dał się zamontować również  w kamperze.

Ma tą zaletę że wyrzut spalin ma na bocznej ścianie, i nie trzeba wystawiać komina przez dach. No i najważniejsze jest bezgłośny bo nie ma żadnych wiatraczków.

 

 

 

Cześć,

ja realizuję podobny projekt, będę jeździł głównie letnią porą, ale jakieś ogrzewanie by się przydało, gdy zawitam do zimniejszego kraju:). Dlaczego zdecydowałeś się na piecyk gazowy, a nie np. Webasto? Cenowo, to chyba wychodzi podobnie. Webasto wydaje mi się bardziej bezpieczne. Jeśli ktoś ma doświadczenie z obydwoma systemami, to prosiłbym o radę co się lepiej sprawdza.

slavoy23

slavoy23

W dniu 18.09.2019 o 19:47, Peter napisał:

Piecyk trumatic S-2200 szary, jest przy samym wejściu. Przeznaczony był do montażu w małych przyczepach kempingowych, ale jak widzisz dał się zamontować również  w kamperze.

Ma tą zaletę że wyrzut spalin ma na bocznej ścianie, i nie trzeba wystawiać komina przez dach. No i najważniejsze jest bezgłośny bo nie ma żadnych wiatraczków.

 

 

 

Cześć,

ja realizuję podobny projekt, będę jeździł głównie letnią porą, ale jakieś ogrzewanie by się przydało, gdy zawitam do zimniejszego kraju:). Dlaczego zdecydowałeś się na piecyk gazowy, a nie np. Webasto? Cenowo, to chyba wychodzi podobnie. Webasto wydaje mi się bardziej bezpieczne. Jeśli ktoś ma dośiwadczenie z obydwoma systemami, to prosiłbym o radę co się lepiej sprzwdza.

slavoy23

slavoy23

W dniu 18.09.2019 o 19:47, Peter napisał:

Piecyk trumatic S-2200 szary, jest przy samym wejściu. Przeznaczony był do montażu w małych przyczepach kempingowych, ale jak widzisz dał się zamontować również  w kamperze.

Ma tą zaletę że wyrzut spalin ma na bocznej ścianie, i nie trzeba wystawiać komina przez dach. No i najważniejsze jest bezgłośny bo nie ma żadnych wiatraczków.

 

 

 

Cześć,

ja realizuję podobny projekt, będę jeździł głównie letnią porą, ale jakieś ogrzewanie by się przydało gdy zawitam do zimniejszego kraju:), dlaczego zdecydowałeś się na piecyk gazowy, a nie np. Webasto? Cenowo, to chyba wychodzi podobnie. Webasto wydaje mi się bardziej bezpieczne. Jeśli ktoś ma dośiwadczenie z obydwoma systemami, to prosiłbym o radę co 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.