Skocz do zawartości

Historia edycji

Sudwind

Sudwind

3 minuty temu, Erestes napisał(a):

Od kilku tygodni jestem posiadaczem Hobby 495 z 2008r. Na budzie są obecnie oponki Hankook vantra 185r14C z roku 2016 więc czas na nie, a co za tym idzie przymierzam się do zakupu nowych.

Tu trochę dylemat myślałem o takich samych/ podobnych (Hankook Vantra ST AS2 RA30 185/80 R14) ale natknąłem się na opinie że potrafią strzelać.

Czy macie wyrobioną opinie na temat tych opon? Czy to dobry wybór?

Pozdrawiam 

Nie znam tych opon, ale od lat jeżdżę na Barum Vanis z których jestem zadowolony.

Sudwind

Sudwind

3 minuty temu, Erestes napisał(a):

Od kilku tygodni jestem posiadaczem Hobby 495 z 2008r. Na budzie są obecnie oponki Hankook vantra 185r14C z roku 2016 więc czas na nie, a co za tym idzie przymierzam się do zakupu nowych.

Tu trochę dylemat myślałem o takich samych/ podobnych (Hankook Vantra ST AS2 RA30 185/80 R14) ale natknąłem się na opinie że potrafią strzelać.

Czy macie wyrobioną opinie na temat tych opon? Czy to dobry wybór?

Pozdrawiam 

Nie znam tych opon, ale od lat jeżdżę na Barum Vanis 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.