Skocz do zawartości

Historia edycji

hidemichi

hidemichi

Hej,

Zgubiłem uchwyt / rączkę do Aquarolla 40 l. Przez ostatnie pół roku nie udało mi się nigdzie namierzyć tej części. Na tę chwilę po prostu popycham go nogą do przyczepy ale dziennie przynajmniej cztery osoby na kempingu śmieją się ze mnie i pytają gdzie rączka... no i jest to oczywiście mało wygodne.

Ktoś wie gdzie coś takiego można kupić? Albo ma jakiś patent na zamiennik własnej roboty?

 

Dzieki

Paweł

hidemichi

hidemichi

Hej,

Zgubiłem uchwyt / rączkę do Aquarolla 40 l. Przez ostatnie pół roku nie udało mi sie nigdzie mierzyć tej części. Na tę chwilę po prostu popycham go nogą do przyczepy ale dziennie przynajmniej cztery osoby na kempingu śmieją się ze mnie i pytają gdzie rączka... no i jest to oczywiście mało wygodne.

Ktoś wie gdzie cos takiego mozna kupic? Albo ma jakiś patent na zamiennik wlasnej roboty?

 

Dzieki

Paweł

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.