Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

2 godziny temu, Paweł7 napisał:

Życzę też byś miał okazję spróbowania jak wyglądają "objazdówki" kamperem vs przyczepą. Nie takie weekendowe ale minimum 2 tygodnie i nie na jednym kempingu. 

Rok w rok moje wakacje tak wyglądają gdzie przez miesiąc jestem w wielu miejscach. W tym roku było to chyba 9 kempingów. I wiele osób przecież tak w wakacje robi. Co w tym ma być skomplikowanego czy trudnego? Nie wiem. Nie mam problemów w poruszaniu się z przyczepą, nie sprawia mi problemów manewrowanie, zawracanie itp. Oczywiście, że kamperem w niektórych sytuacjach będzie zdecydowanie łatwiej, ale przemieszczanie się z przyczepą nie nastręcza żadnych problemów.

26 minut temu, Voku napisał:

Czyli wychodzi na to że kto kupił w pandemi to i tak wyszedł na tym lepiej :D Bo nie sądzę żeby ceny jeszcze spadły. 

Dokładnie. Pisałem parę stron wstecz, że moja zeszłoroczna cena vs obecna cena za moją budę z tym samym wyposażeniem to 25k więcej. 

jacek00

jacek00

2 godziny temu, Paweł7 napisał:

Życzę też byś miał okazję spróbowania jak wyglądają "objazdówki" kamperem vs przyczepą. Nie takie weekendowe ale minimum 2 tygodnie i nie na jednym kempingu. 

Rok w rok moje wakacje tak wyglądają gdzie przez miesiąc jestem w wielu miejscach. W tym roku było to chyba 9 kempingów. I wiele osób przecież tak w wakacje robi. Co w tym ma być skomplikowanego czy trudnego? Nie wiem

25 minut temu, Voku napisał:

Czyli wychodzi na to że kto kupił w pandemi to i tak wyszedł na tym lepiej :D Bo nie sądzę żeby ceny jeszcze spadły. 

Dokładnie. Pisałem parę stron wstecz, że moja zeszłoroczna cena vs obecna cena za moją budę z tym samym wyposażeniem to 25k więcej. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.