Skocz do zawartości

Historia edycji

zuczek

zuczek

36 minut temu, patriks napisał:

...zostawiłem na noc otwarte duże przednie okno, żeby się Delta przewietrzyła...

...rano z przerażeniem stwierdziłem, że okno pod swoim naporem wpadło do środka...

To znaczy, że przednia ściana trzyma się już chyba tylko siłą twojej woli ?

Masz wiatę, trzeba się brać za robotę. Jak dobrze wszystko zorganizujesz to na lipiec będzie po robocie. Z jednym małym ale: jeśli do roboty jest tylko przednia ściana ...

Życzę powodzenia, braku komplikacji, .... masz warunki, masz moc to do roboty ? .

P.S. Dodaliśmy wpis w tym samym czasie. Ja swój, ty o problemach z tyłu. Zanim się weźmiesz do pracy sprawdź bardzo dokładnie całość bo to może zmienić perspektywę.

 

zuczek

zuczek

33 minuty temu, patriks napisał:

...zostawiłem na noc otwarte duże przednie okno, żeby się Delta przewietrzyła...

...rano z przerażeniem stwierdziłem, że okno pod swoim naporem wpadło do środka...

To znaczy, że przednia ściana trzyma się już chyba tylko siłą twojej woli ?

Masz wiatę, trzeba się brać za robotę. Jak dobrze wszystko zorganizujesz to na lipiec będzie po robocie. Z jednym małym ale: jeśli do roboty jest tylko przednia ściana ...

Życzę powodzenia, braku komplikacji, .... masz warunki, masz moc to do roboty ? .

P.S. Dodaliśmy wpis w tym samym czasie. Ja swój, ty o problemach z tyłu. Zanim się weźmiesz do pracy sprawdź bardzo dokładnie całość bo to może zmienić perspektywę.

20190521_185925.jpg

zuczek

zuczek

28 minut temu, patriks napisał:

...zostawiłem na noc otwarte duże przednie okno, żeby się Delta przewietrzyła...

...rano z przerażeniem stwierdziłem, że okno pod swoim naporem wpadło do środka...

To znaczy, że przednia ściana trzyma się już chyba tylko siłą twojej woli ?

Masz wiatę, trzeba się brać za robotę. Jak dobrze wszystko zorganizujesz to na lipiec będzie po robocie. Z jednym małym ale: jeśli do roboty jest tylko przednia ściana ...

Życzę powodzenia, braku komplikacji, .... masz warunki, masz moc to do roboty ? .

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.