Skocz do zawartości

Historia edycji

Smolik

Smolik

Dioblik a pokaż mi takiego który nie grzebie cały czas w przyczepie a ty coś poprawi a tu dokręci jak moja stoi koło domu to cały czas sobie chodzę wokoło niej i coś robię normalne ? Nie ale to właśnie jest hobby robić to co się lubi. Przecież zakup przyczepy czy kampera to dopiero początek ? przecież to studnia bez dna … ale za to nie ma jak stanąć w fajnym miejscu napić się kawki patrząc na zachód słońca albo spotkać fajnych ludzi którzy myślą tak jak ty i przegadać z nimi całą noc jak byś ich znał całe życie ? a tego nie da się wycenić …

Smolik

Smolik

Dioblik a pokaż mi takiego który nie grzebie cały czas w przyczepie a ty coś poprawi a tu dokręci jak moja stoi koło domu to cały czas sobie chodzę wokoło niej i coś robię normalne ? Nie ale to właśnie jest hobby robić to co się lubi. Przecież zakup przyczepy czy kampera to dopiero początek ? przecież to studnia bez dna … ale za to nie ma jak stanąć w fajnym miejscu napić się kawki patrząc na zachód słońca albo spotkać fajnych ludzi którzy myślą tak jak ty i przegadać z nimi całą noc jak byś ich znał całe życie ?

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.