Skocz do zawartości

Historia edycji

Dioblik

Dioblik

W dniu 22.12.2021 o 02:11, janekorka napisał:

 

 

Kurde , przecież to nie jest kwestia tanio czy drogo. Tylko czy lubisz ten klimat czy nie. 

Dla przykładu restauruje motocykl z 54 roku i nim jeżdzę.  Lubie to robić . Obok stoi jeden a władciwie 2 motocykle współczesne , którym nie poświecam uwagi. A w miesiac wkładam tyle kasy w zabytek ile nie włożyłem w tamte przez 7 lat. To jest logika... i jeszcze się z tego cieszę!

Dioblik

Dioblik

W dniu 22.12.2021 o 02:11, janekorka napisał:

Ja również parę słów napiszę o karawaningu. Wprawdzie przyczepy już nie mam, ale małego kampervana, więc niektóre problemy czy pozytywne rzeczy mogą być wspólne. Mnie się to bardzo podoba?. Kampervanik to moja "pustelnia" . Oprócz tego, że mogę w nim coś zjeść , skorzystać z toalety, to wiele rzeczy przemyśleć, pomedytować. To takie fajne zrobić sobie jakąś wycieczkę w danych okolicznościach cieszyć się czy to wyjściem w góry, spływem kajakowym itp. i wrócić do kampervaning?. Cześć rodziny mojej , czy żony, nie wyobraża sobie jak można się gnieść na tak małej przestrzeni przyczepy , czy kampervana. Dla nich bez sensu jest wydawać kupę kasy na przyczepę czy kampera/ kampervana skoro taniej wyjdzie zamówić rezerwacja kwatery. Dlatego bardzo lubię to forum , że są tu ludzie, którzy nie kalkulują pewnych rzeczy czy to jest opłacalne czy nie, tylko spełniają swoje marzenia.  

Pozdrawiam 

 

Kurde , przecież to nie jest kwestia tanio czy drogo. Tylko czy lubisz ten klimat czy nie. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.