Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

2 godziny temu, qbek napisał:

Ten wyżej, nie mam pojęcia, jakaś samoróbka? bo na uchwyt stołu to chyba za wysoko...

To listwa do zawieszania na ścianie budy  np organizera półeczek wiszacych itp.  - podobne rozwiązanie jak kedra przedsionka, fajna rzecz ale jak buda stoi z przedsionkiem.

 

2 godziny temu, filipert napisał:

Z przyczepy, choć ma w tym roku 30 lat jesteśmy zadowoleni

Młoda ta Wasza buda :)   są ludzie zadowoleni ze starszych :) Jeśli buda jest sucha i sprawna - to czemu nie miałoby tak być :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

2 godziny temu, qbek napisał:

Ten wyżej, nie mam pojęcia, jakaś samoróbka? bo na uchwyt stołu to chyba za wysoko...

To listwa do zawieszania na ścianie budy  np organizera półeczek wiszacych itp.  - podobne rozwiązanie jak kedra przedsionka, fajna rzecz ale jak buda stoi z przedsionkiem.

2 godziny temu, filipert napisał:

Z przyczepy, choć ma w tym roku 30 lat jesteśmy zadowoleni

Młoda ta Wasza buda :)   są ludzie zadowoleni ze starszych :) Jeśli buda jest sucha i sprawna - to czemu nie miałoby tak być :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

2 godziny temu, qbek napisał:

Ten wyżej, nie mam pojęcia, jakaś samoróbka? bo na uchwyt stołu to chyba za wysoko...

To kedra na zawieszenie na ścianie budy  np organizera półeczek wiszacych itp. * fajna rzecz ale jak buda stoi z przedsionkiem.

2 godziny temu, filipert napisał:

Z przyczepy, choć ma w tym roku 30 lat jesteśmy zadowoleni

młoda ta Wasza buda :)   są ludzie zadowoleni ze starszych :) Jeśli buda jest sucha i sprawna - to czemu nie miałoby tak być :) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.