Skocz do zawartości

Historia edycji

visitor1967

visitor1967

7 godzin temu, ed napisał:

Czy też będzie taki łomot  (dla dwóch tańczących par) jak w Olsztynie, że dzieci płakały bo spać nie mogły, a prośby zrozpaczonej matki na nic się zdały.

Edziu, sprawy się wyjaśniły i jest doświadczenie. Też mi nie było miło.  Teraz jakby coś, to mocno trzeba to przemyśleć, jak każdy temat.

Chciałem dobrze :(  a jak wyszło, ale będę o tym pamiętał .

visitor1967

visitor1967

7 godzin temu, ed napisał:

Czy też będzie taki łomot  (dla dwóch tańczących par) jak w Olsztynie, że dzieci płakały bo spać nie mogły, a prośby zrozpaczonej matki na nic się zdały.

Edziu, sprawy się wyjaśniły i jest doświadczenie. Też mi nie było miło.  Teraz jakby coś, to mocno trzeba to przemyśleć, jak każdy temat.

Ale będę o tym pamiętał :)

visitor1967

visitor1967

6 godzin temu, ed napisał:

Czy też będzie taki łomot  (dla dwóch tańczących par) jak w Olsztynie, że dzieci płakały bo spać nie mogły, a prośby zrozpaczonej matki na nic się zdały.

Edziu, sprawy się wyjaśniły i jest doświadczenie. Też mi nie było miło.  Teraz jakby coś, to mocno trzeba to przemyśleć każdy temat.

Ale będę o tym pamiętał :)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.