Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

19 minut temu, dmb5 napisał:

a nowa kosztuje około 12,700euro 

Zgadza się. Tylko pytanie czy Ventana to był najniższy oferowany model. Bo jeśli nie to nie ma sensu porównywać go do Premio Life, który to jest modelem budżetowym mającym konkurować z Adrią Avivą czy Weinsbergiem. Nawet jak Ventana była najniżej w hierarchii to raczej należy ją porównywać do Premio obecnego, bo wtedy nikt nie robił takich budżetówek jak dziś. 

No i bierz poprawkę, że przyczepa to nie samochód i przyczepa nie traci tak szybko na wartości. 

Cytat

to za 17 letnią według mnie jest dużo, nawet te 16 mnie zastanawia jeśli chodzi o drzewo ściany chodzi o to ile ona wytrzyma przy normalnej eksploatacji

Szybkie spojrzenie na mobile.de i okazuje się, że te modele kosztują w okolicach 25k złotych. 

jacek00

jacek00

18 minut temu, dmb5 napisał:

a nowa kosztuje około 12,700euro 

Zgadza się. Tylko pytanie czy Ventana to był najniższy oferowany model. Bo jeśli nie to nie ma sensu porównywać go do Premio Life, który to jest modelem budżetowym mającym konkurować z Adrią Avivą czy Weinsbergiem. Nawet jak Ventana była najniżej w hierarchii to raczej należy ją porównywać do Premio obecnego. 

No i bierz poprawkę, że przyczepa to nie samochód i przyczepa nie traci tak szybko na wartości. 

Cytat

to za 17 letnią według mnie jest dużo, nawet te 16 mnie zastanawia jeśli chodzi o drzewo ściany chodzi o to ile ona wytrzyma przy normalnej eksploatacji

Szybkie spojrzenie na mobile.de i okazuje się, że te modele kosztują w okolicach 25k złotych. 

jacek00

jacek00

14 minut temu, dmb5 napisał:

a nowa kosztuje około 12,700euro 

Zgadza się. Tylko pytanie czy Ventana to był najniższy oferowany model. Bo jeśli nie to nie ma sensu porównywać go do Premio Life, który to jest modelem budżetowym mającym konkurować z Adrią Avivą czy Weinsbergiem. No i bierz poprawkę, że przyczepa to nie samochód i przyczepa nie traci tak szybko na wartości. 

Cytat

to za 17 letnią według mnie jest dużo, nawet te 16 mnie zastanawia jeśli chodzi o drzewo ściany chodzi o to ile ona wytrzyma przy normalnej eksploatacji

Szybkie spojrzenie na mobile.de i okazuje się, że te modele kosztują w okolicach 25k złotych. 

jacek00

jacek00

8 minut temu, dmb5 napisał:

a nowa kosztuje około 12,700euro 

Zgadza się. Tylko bierz poprawkę, że przyczepa to nie samochód i przyczepa nie traci tak szybko na wartości. 

8 minut temu, dmb5 napisał:

to za 17 letnią według mnie jest dużo, nawet te 16 mnie zastanawia jeśli chodzi o drzewo ściany chodzi o to ile ona wytrzyma przy normalnej eksploatacji

Szybkie spojrzenie na mobile.de i okazuje się, że te modele kosztują w okolicach 25k złotych. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.