Skocz do zawartości

Historia edycji

Kristofer

Kristofer

2 godziny temu, jagodek napisał:

https://www.dometic.com/pl-pl/pl/produkty/żywność-i-napoje/chlodzenie/akcesoria/dometic-wa-120130-_-117240

Do lodówek z pojedyńczymi drzwiami i podwójnymi. 

https://www.campshop.nl/dbdocs/attachment_24.pdf

Na stronie 5/91 jest napisane "winter cover" w liiczbie pojedyńczej, w zależności od szerokości otworu.

[...]

Tak jak wyżej wspomniałem, napiszę jutro do fabryki.

 

Uważam, że dalej nie zamieściłeś żadnej wiarygodnej, "popartej dowodami" informacji o tym, że niedozwolone jest używanie dwóch osłon i należy używać tylko jednej.
Moim zdaniem, nie zrozumiałeś dokładnie informacji, do których linki podajesz.

2 godziny temu, jagodek napisał:

@Kristofer, jeżeli Twoja wiedza jest wiedzą amatorską i pochodzi z obserwacji życia - to żaden dowód.

@jagodek, jeżeli z wariantów, które podałem, potrafiłeś wybrać tylko jeden, Tobie wygodny i nie zauważasz, że to, co opisałem ma poparcie w zamieszczonych materiałach, to ja się poddaję :pad:

2 godziny temu, jagodek napisał:

Ja uważam, że nie podałeś żadnej informacji, która jest weryfikowalna, tylko twierdzenia. To wnioskowanie z własnych twierdzeń.

Mijasz się z prawdą ;)    Dlaczego piszesz, że informacje nie są "weryfkowalne".

Przecież sam możesz je zweryfikować, choćby w instrukcjach obsługi przyczep. Podam Ci nawet dokładnie, abyś wiedział, że to nie mój wymysł: Hobby 2016, instrukcje lodówek Dometic RML83xx, czy choćby Dometic RM76xx itd.

Z Twoich wypowiedzi wynika, że rysunki i fragmenty kilku różnych instrukcji przyczep / lodówek, które zamieściłem, nie są dla Ciebie żadnym dowodem na to, o czym pisałem, czyli innymi słowy, napisano tam same "bzdety".

W takim razie jeszcze jeden fragment z instrukcji lodówek Dometic serii RML8330. Tu napisano czarno na białym, że osłony mają być dwie (jest też liczba mnoga) :>  Wiem, dla Ciebie to nie dowód, niemniej jednak go zamieszczę: str. 20, rozdział 4.1

403409637_DometicRML8330.thumb.jpg.77177b28cca97fe8b394708dceb765ed.jpg

"Kalte Luft kann die Leistung des Aggregates einschränken. Montieren Sie die Winterabdeckungen (3), wenn Sie bei niedrigen
Außentemperaturen einen Kühlleistungsverlust feststellen. Das Aggregat wird so gegen zu kalte Luft geschützt."

"Cold air can restrict the performance of the unit. Install the winter covers (3) if you discover any loss of cooling performance when outdoor temperatures are low. This protects the unit against excessively cold air.

You should also attach both winter covers if the vehicle is taken out of service for a longer period of time or while it is being cleaned from the outside."

Kristofer

Kristofer

2 godziny temu, jagodek napisał:

https://www.dometic.com/pl-pl/pl/produkty/żywność-i-napoje/chlodzenie/akcesoria/dometic-wa-120130-_-117240

Do lodówek z pojedyńczymi drzwiami i podwójnymi. 

https://www.campshop.nl/dbdocs/attachment_24.pdf

Na stronie 5/91 jest napisane "winter cover" w liiczbie pojedyńczej, w zależności od szerokości otworu.

[...]

Tak jak wyżej wspomniałem, napiszę jutro do fabryki.

 

Uważam, że dalej nie zamieściłeś żadnej wiarygodnej, "popartej dowodami" informacji o tym, że niedozwolone jest używanie dwóch osłon i należy używać tylko jednej.
Moim zdaniem, nie zrozumiałeś dokładnie informacji, do których linki podajesz.

2 godziny temu, jagodek napisał:

@Kristofer, jeżeli Twoja wiedza jest wiedzą amatorską i pochodzi z obserwacji życia - to żaden dowód.

@jagodek, jeżeli z wariantów, które podałem, potrafiłeś wybrać tylko jeden, Tobie wygodny i nie zauważasz, że to, co opisałem ma poparcie w zamieszczonych materiałach, to ja się poddaję :pad:

2 godziny temu, jagodek napisał:

Ja uważam, że nie podałeś żadnej informacji, która jest weryfikowalna, tylko twierdzenia. To wnioskowanie z własnych twierdzeń.

Mijasz się z prawdą ;)    Dlaczego piszesz, że informacje nie są "weryfkowalne".

Przecież sam możesz je zweryfikować, choćby w instrukcjach obsługi przyczep. Podam Ci nawet dokładnie, abyś wiedział, że to nie mój wymysł: Hobby 2016, instrukcje lodówek Dometic RML83xx, czy choćby Dometic RM76xx itd.

Z Twoich wypowiedzi wynika, że rysunki i fragmenty kilku różnych instrukcji przyczep / lodówek, które zamieściłem, nie są dla Ciebie żadnym dowodem na to, o czym pisałem, czyli innymi słowy, napisano tam same "bzdety".

W takim razie jeszcze jeden fragment z instrukcji lodówek Dometic serii RML8330. Tu napisano czarno na białym, że osłony mają być dwie (jest też liczba mnoga) :>  Wiem, dla Ciebie to nie dowód, niemniej jednak go zamieszczę: str. 20, rozdział 4.1

403409637_DometicRML8330.thumb.jpg.77177b28cca97fe8b394708dceb765ed.jpg

 

Kristofer

Kristofer

2 godziny temu, jagodek napisał:

https://www.dometic.com/pl-pl/pl/produkty/żywność-i-napoje/chlodzenie/akcesoria/dometic-wa-120130-_-117240

Do lodówek z pojedyńczymi drzwiami i podwójnymi. 

https://www.campshop.nl/dbdocs/attachment_24.pdf

Na stronie 5/91 jest napisane "winter cover" w liiczbie pojedyńczej, w zależności od szerokości otworu.

[...]

Tak jak wyżej wspomniałem, napiszę jutro do fabryki.

 

Uważam, że dalej nie zamieściłeś żadnej wiarygodnej, "popartej dowodami" informacji o tym, że niedozwolone jest używanie dwóch osłon i należy używać tylko jednej.
Moim zdaniem, nie zrozumiałeś dokładnie informacji, do których linki podajesz.

2 godziny temu, jagodek napisał:

@Kristofer, jeżeli Twoja wiedza jest wiedzą amatorską i pochodzi z obserwacji życia - to żaden dowód.

@jagodek, jeżeli z wariantów, które podałem, potrafiłeś wybrać tylko jeden, Tobie wygodny i nie zauważasz, że to, co opisałem ma poparcie w zamieszczonych materiałach, to ja się poddaję :pad:

2 godziny temu, jagodek napisał:

Ja uważam, że nie podałeś żadnej informacji, która jest weryfikowalna, tylko twierdzenia. To wnioskowanie z własnych twierdzeń.

Mijasz się z prawdą ;)    Dlaczego piszesz, że informacje nie są "weryfkowalne".

Przecież sam możesz je zweryfikować, choćby w instrukcjach obsługi przyczep. Podam Ci nawet dokładnie, abyś wiedział, że to nie mój wymysł: Hobby 2016, instrukcje lodówek Dometic RML83xx, czy choćby Dometic RM76xx itd.

Z Twoich wypowiedzi wynika, że rysunki i fragmenty kilku różnych instrukcji przyczep / lodówek, które zamieściłem, nie są dla Ciebie żadnym dowodem na to, o czym pisałem, czyli innymi słowy, napisano tam same "bzdety".

W takim razie zamieszczę jeszcze jeden fragment z instrukcji lodówek Dometic serii RML8330. Tu napisano czarno na białym, że osłony mają być dwie (jest też liczba mnoga) :>  Wiem, dla Ciebie to nie dowód, niemniej jednak zamieszczę: str. 20, rozdział 4.1

403409637_DometicRML8330.thumb.jpg.77177b28cca97fe8b394708dceb765ed.jpg

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.