Skocz do zawartości

Historia edycji

kopczyn

kopczyn

koledzy i kolezanki, gdyby nie wasze wsparcie juz dawno bym sobie odpuscił " dla świętego spokoju ". Chcę jednak walczyć o uczciwe odszkodowanie 1. ze wzgledow ambicjonalnych, 2. nie chce być zastraszonym człowiekiem, ktory podporządkowuje się byle instylucji, 3. chcę przetrzeć nowy szlak - dlatego też nie chodzę po adwokatach. Oczywiscie ostatecznie może skończyć się taką koniecznością, jednak narazie ciągniemy sprawe do przodu. Dziękuje wszystkim za rady, wiadomo że ze wszystkich nie dam rady skorzystać. Błagam nie wszczynajcie awantury.

kopczyn

kopczyn

koledzy i kolezanki, gdyby nie wasze wsparcie juz dawno bym sobie odpuscił " dla świętego spokoju ". Chcę jednak walczyć o uczciwe odszkodowanie 1. ze wzgledow ambicjonalnych, 2. nie chce być zastraszonym człowiekiem, ktory podporządkowuje się byle instylucji, 3. chcę przetrzeć nowy szlak - dlatego też nie chodzę po adwokatach. Oczywiscie ostatecznie może skończyć się taką koniecznością. Dziękuje wszystkim za rady, wiadomo że ze wszystkich nie dam rady skorzystać. Błagam nie wszczynajcie awantury.

kopczyn

kopczyn

koledzy i kolezanki, gdyby nie wasze wsparcie juz dawno bym sobie odpuscił " dla świętego spokoju ". Chcę jednak walczyć o uczciwe odszkodowanie 1. ze wzgledow ambicjonalnych, 2. nie chce być zastraszonym człowiekiem, ktory podporządkowuje się byle instylucji, 3. chcę przetrzeć nowy szlak - dlatego też nie chodzę po adwokatach. Dziękuje wszystkim za rady, wiadomo że ze wszystkich nie dam rady skorzystać. Błagam nie wszczynajcie awantury.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.