Skocz do zawartości

Historia edycji

kopczyn

kopczyn

przyczepa jest jeszcze u mnie wiec w kazdej chwili moge zlecic wycene przez bieglego. oczywiscie moglem odrazu Cie posluchać, jednak wiesz ja mam wobec ludzi dobre intencje i zakladam ze inni je tez maja, w tym likwidatorzy TU. czekam na odp z odwolania, jesli dostane odmowe biore bieglego i skladam pozew. w zasadzie 2 pozwy. Jeden dla PZU o odszkodowanie , drugi dla likwidatora o zadosuczynienie za zmarnowany czas, nerwy, stres, niekompetencje i oszukańcze wyceny.

kopczyn

kopczyn

przyczepa jest jeszcze u mnie wiec w kazdej chwili moge zlecic wycene przez bieglego. oczywiscie moglem odrazu Cie posluchać, jednak wiesz ja mam dobre intencje i zakladam ze inni je tez maja, w tym likwidatorzy TU. czekam na odp z odwolania, jesli dostane odmowe biore bieglego i skladam pozew. w zasadzie 2 pozwy. Jeden dla PZU o odszkodowanie , drugi dla likwidatora o zadosuczynienie za zmarnowany czas, nerwy, stres, niekompetencje i oszukańcze wyceny.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.