Skocz do zawartości

Historia edycji

kopczyn

kopczyn

dzis dostalem odp.

Informuję, że nie możemy zaproponować wynajmu bezgotówkowego przyczepy kempingowej, pismo informujace o zasadach wynajmu zostało wysłane do pana w dniu 24.09.2018r wraz z pismem informujacym o wymaganych dokumentach Z poważaniem PZU SA

co ciekawe nie dostalem zadnych pism o ktorym mowa. dostalem tylko smsa z linkiem do przeslania dokumentow

cos mi sie zdaje ze likwidacja szkody jest na etapie "olewka" czekanie ma mnie utemperowac w oczekiwaniach tymczasem coraz bardziej mnie tylko złości

kopczyn

kopczyn

dzis dostalem odp. Informuję, że nie możemy zaproponować wynajmu bezgotówkowego przyczepy kempingowej, pismo informujace o zasadach wynajmu zostało wysłane do pana w dniu 24.09.2018r wraz z pismem informujacym o wymaganych dokumentach Z poważaniem PZU SA

co ciekawe nie dostalem zadnych pism o ktorym mowa. dostalem tylko smsa z linkiem do przeslania dokumentow

cos mi sie zdaje ze likwidacja szkody jest na etapie " olewka " czekanie ma mnie utemperowac w oczekiwaniach tymczasem coraz bardziej mnie tylko złości

kopczyn

kopczyn

dzis dostalem odp. Informuję, że nie możemy zaproponować wynajmu bezgotówkowego przyczepy kempingowej, pismo informujace o zasadach wynajmu zostało wysłane do pana w dniu 24.09.2018r wraz z pismem informujacym o wymaganych dokumentach Z poważaniem PZU SA

musze jednak zaznaczyc ze nie dostalem zadnych pism o ktorym mowa. dostalem tylko smsa z linkiem do przeslania dokumentow

cos mi sie zdaje ze likwidacja szkody jest na etapie " olewka " czekanie ma mnie utemperowac w oczekiwaniach tymczasem coraz bardziej mnie tylko złości

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.