Skocz do zawartości

Historia edycji

czyś

czyś

Kristofer, kupże już ten olej....  Jak piszesz że stał się cud, już miałem nadzieję, ale jak trochę później "będzie miało wpływ"...

Przebijemy zaraz i wątek Kajetana o wężykowaniu, a jeszcze 3 dni to i "Modę na sukces :)

Aż nie mogę bolda wyłączyć nijak... Komp i przeglądarka też nie wyrabiają...

9 minut temu, Tofel napisał:

Witam, 

Castrol dał o sobie znać ? 

Ani chybi, z Castrola odpisali.... Miejmy nadzieję że w ramach przeprosin załączyli stosowną banieczkę... Pls….. Niech tak będzie.... :)

Albo silnik nie mógł się doczekać i się zatarł :) .….….….…... :) (to już oczywiście żarty :) Próbuję zgadnąć - no dobra wycofuję się, źle to wygląda, tfutfu)

czyś

czyś

Kristofer, kupże już ten olej....  Jak piszesz że stał się cud, już miałem nadzieję, ale jak trochę później "będzie miało wpływ"...

Przebijemy zaraz i wątek Kajetana o wężykowaniu, a jeszcze 3 dni to i "Modę na sukces :)

Aż nie mogę bolda wyłączyć nijak... Komp i przeglądarka też nie wyrabiają...

7 minut temu, Tofel napisał:

Witam, 

Castrol dał o sobie znać ? 

Ani chybi, z Castrola odpisali.... Miejmy nadzieję że w ramach przeprosin załączyli stosowną banieczkę... Pls….. Niech tak będzie.... :)

Albo silnik nie mógł się doczekać i się zatarł :) Auto zajumali :) (to już oczywiście żarty :) Próbuję zgadnąć)

czyś

czyś

Kristofer, kupże już ten olej....  Jak piszesz że stał się cud, już miałem nadzieję, ale jak trochę później "będzie miało wpływ"...

Przebijemy zaraz i wątek Kajetana o wężykowaniu, a jeszcze 3 dni to i "Modę na sukces :)

Aż nie mogę bolda wyłączyć nijak... Komp i przeglądarka też nie wyrabiają...

4 minuty temu, Tofel napisał:

Witam, 

Castrol dał o sobie znać ? 

Ani chybi, z Castrola odpisali.... Miejmy nadzieję że w ramach przeprosin załączyli stosowną banieczkę... Pls….. Niech tak będzie.... :)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.