Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

Godzinę temu, czyś napisał:

I bicie piany bez sensu. 

To była ironia w odpowiedzi na ironiczny i trollujący wpis @danielpoz:D 

Ja już napisałem, że niech każdy zmienia sobie jak mu się podoba. Mi nic do tego. Ja w swoim aucie też będę zmieniał jak mi się podoba i też nikomu nic do tego. Mój olej, mój czas, moja sprawa. I na pewno jeden mądrzejszy od drugiego nie będzie mi mówił co i jak mam robić, a na pewno nikt mnie nie powinien wyzywać z tego powodu.

@Bob Duży Ciebie to nawet jakby ironia w 4 litery kopnęła to chyba byś nie zauważył. Więc o jakim leczeniu kompleksów mówimy, skoro każdy kto nie skraca interwału to wg Ciebie i niektórych osób powyżej osoby bez pokory, co się niczego nie uczą, dziewczyny, dzieciaki, które leczą kompleksy itp itd :D Więc kto tutaj leczy swoje kompleksy? Bo bynajmniej nie ja. Ja zwyczajnie mam ubaw z niektórych, którzy się tutaj tak napinają z tego powodu, że ktoś śmie oleju nie zmieniać wcześniej niż zaleca producent i zaraz jest wyzywany od niewiadomo kogo. 

jacek00

jacek00

Godzinę temu, czyś napisał:

I bicie piany bez sensu. 

To była ironia w odpowiedzi na ironiczny i trollujący wpis @danielpoz:D 

Ja już napisałem, że niech każdy zmienia sobie jak mu się podoba. Mi nic do tego. Ja w swoim aucie też będę zmieniał jak mi się podoba i też nikomu nic do tego. Mój olej, mój czas, moja sprawa. I na pewno jeden mądrzejszy od drugiego nie będzie mi mówił co i jak mam robić, a na pewno nikt mnie nie powinien wyzywać z tego powodu.

@Bob Duży Ciebie to nawet jakby ironia w 4 litery kopnęła to chyba byś nie zauważył. Więc o jakim leczeniu kompleksów mówimy, skoro każdy kto nie skraca interwału to wg Ciebie i niektórych osób powyżej osoby bez pokory, co się niczego nie uczą, dziewczyny, dzieciaki, które leczą kompleksy itp itd :D Więc kto tutaj leczy swoje kompleksy? Bo bynajmniej nie ja. Ja zwyczajnie mam ubaw z niektórych, którzy się tutaj tak napinają z tego powodu, że ktoś śmie oleju nie zmieniać wcześniej niż zaleca producent.

jacek00

jacek00

59 minut temu, czyś napisał:

I bicie piany bez sensu. 

To była ironia w odpowiedzi na ironiczny wpis @danielpoz, bo jak pisałem niech każdy zmienia sobie jak mu się podoba. Mi nic do tego. Ja w swoim aucie też będę zmieniał jak mi się podoba i też nikomu nic do tego. Mój olej, moje pieniądze, i mój czas ;)

PS. @Bob Duży Ciebie to nawet jakby ironia w 4 litery kopnęła to chyba byś nie zauważył. Więc o jakim leczeniu kompleksów mówimy, skoro każdy kto nie skraca interwału to wg Ciebie i niektórych osób powyżej osoby bez pokory, co się niczego nie uczą, dziewczyny, dzieciaki, które leczą kompleksy itp itd :D Mnie po prostu bawią te teorie jak to silnik ledwo dojeżdża do 100k po czym się rozlatuje. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.