Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

35 minut temu, jacekzoo napisał:

Obejrzałem podsumowanie wyprawy jaką przeprowadził kiki świat, ten co gumówką ciął butle z gazem :) 

6tyg, 5700km i poszło 23k :blink: wydaje mi się że bardzo dużo. Co o tym myślicie? 

Bierz poprawkę, że wydaj niemal 3k na naprawę auta. Czyli na 45 dni wydali 20k złotych. Wychodzi 444 zł dziennie na kempingi, paliwo, jedzenie itp. Czyli 3100 tygodniowo.

Dla porównania w tym roku byłem tylko na Węgrzech, przejechałem nieco ponad 2k km. Na tydzień wydałem około 3500 zł. I tyle miej więcej rok w rok mnie kosztuje tydzień wakacji. Nie ważne czy pojadę do Włoch czy do Chorwacji. +- wychodzi to samo.

jacek00

jacek00

31 minut temu, jacekzoo napisał:

Obejrzałem podsumowanie wyprawy jaką przeprowadził kiki świat, ten co gumówką ciął butle z gazem :) 

6tyg, 5700km i poszło 23k :blink: wydaje mi się że bardzo dużo. Co o tym myślicie? 

Bierz poprawkę, że wydaj niemal 3k na naprawę auta. Czyli na 45 dni wydali 20k złotych. Wychodzi 444 zł dziennie na kempingi, paliwo, jedzenie itp. Czyli 3100 tygodniowo.

Dla porównania w tym roku byłem tylko na Węgrzech, przejechałem nieco ponad 2k km. Na tydzień wydałem około 3500 zł.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.