Skocz do zawartości

Historia edycji

powolniak

powolniak

9 godzin temu, melklik napisał:

Witam Szanowne Grono. Szykujemy się z ekipą na Gąski w tym roku na wakacje (druga połowa lipca). Jest nas 3 przyczepy i mam prośbę - polecicie jakieś pole, aby stanąć razem, obok siebie i biesiadować wieczorami przy jednym stoliku ? Oczywiście rodzinne biesiady 40 latków z dziećmi. Ale zdarza nam się przysiedzieć do 24 :-) Mam dokonać wyboru w imieniu ekipy :-) Myślałem o Arku, ale czytałem tu że może być ciasno i kwaśno......   A może coś obok tego pola ?  Na mapie widać że tam pole obok pola.

Polecicie coś ??

Zapomnij o ARKU. Na to pole przyjeżdżają ludzie by po roku pracy w znoju WYPOCZYWAĆ, a nie biesiadować do północy lub słuchać nocnej gadaniny innych.

Za nocne gadanie właściciel pola szybko wyprosi Cię z pola .

WODNIK jest OK na swawole i inne wyczyny spragnionych nocnych biesiad.

powolniak

powolniak

9 godzin temu, melklik napisał:

Witam Szanowne Grono. Szykujemy się z ekipą na Gąski w tym roku na wakacje (druga połowa lipca). Jest nas 3 przyczepy i mam prośbę - polecicie jakieś pole, aby stanąć razem, obok siebie i biesiadować wieczorami przy jednym stoliku ? Oczywiście rodzinne biesiady 40 latków z dziećmi. Ale zdarza nam się przysiedzieć do 24 :-) Mam dokonać wyboru w imieniu ekipy :-) Myślałem o Arku, ale czytałem tu że może być ciasno i kwaśno......   A może coś obok tego pola ?  Na mapie widać że tam pole obok pola.

Polecicie coś ??

Zapomnij o ARKU. Na to pole przyjeżdżają ludzie by po roku pracy w znoju WYPOCZYWAĆ, a nie biesiadować do północy.

Za nocne gadanie właściciel pola szybko wyprosi Cię z pola .

WODNIK jest OK na swawole i inne wyczyny spragnionych nocnych biesiad.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.