Skocz do zawartości

Świeża przyczepa 2+2 z łózkami pietrowymi


rafal11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli przyczepa na żywo fajna to ja bym się nie zastanawiał. To że popyt na ciężkie przyczepy jest mniejszy nie powinien mieć znaczenia.

Kupuj i się ciesz ale wykorzystaj fakt wagi do rozmowy o cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, infer napisał:

To że popyt na ciężkie przyczepy jest mniejszy

Taka sama teoria jak niby na droższe jest mniejszy niż na tańsze. Moje doświadczenia nie potwierdzają obu tych teorii. Moim zdaniem przyczepa z ogłoszenia warta jest rozpoznania.

EDIT: jak ktoś by mi jęczał przy przyczepie że ma za duże DMC to bym go chyba pogonił. Przecież jest w ogłoszeniu napisane jakie jest DMC. Jak Ci nie nie pasuje to nie zawracaj głowy sprzedającemu. 

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

21 lipca napisałeś o przyczepie Dethleffs:

W dniu 21.07.2018 o 19:31, rafal11 napisał:

Panowie, mam okazje kupic Dethleffs VIP dwuosiowa z 2008 r od pierwszego wlasciciela  ktory kupił ja nowa w DE. Stan podobno salonowy, z pelnym wyposazeniem, zmywarka, klima, skora- to akurat dla mnie minus. Uzywana miesiac w roku, nie holowana tylko zostawiana na wybrzezu w garazu. Do tego przedsionek za 18000 :)  Nie ogladałem jej jeszcze- bede w poniedziłek lub wtorek. Wszystko ma byc sprawne w 100%.

Teraz piszesz o Knausie:

11 godzin temu, rafal11 napisał:

Bylem ogladalem ta przyczepe. wyglada super, nic nie znisczone, od spodu jak nowka. duzo dodatkow tylko sie zastanawiam czy potem latwo sie da takie duze DMC dalej sprzedac. 

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwing-550-fsk-super-wyposazona-i-super-stan-ID6AKwY2.html#8b98f952c9

Zastanawiam się, o której przyczepie w końcu piszesz, chyba że czegoś nie doczytałem :niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze to:

11 godzin temu, rafal11 napisał:

Ta budka nie stala nad morzem a pod wiata na poludniu Polski.  Uzytkowana od nowowsci przez jedna rodzine okolo miesiaca rocznie. Ile powinna byc warta taka budka bo cena 52 tys wydaje sie byc wygorowana i to sporo.

:sciana:

To ile w/g Ciebie powinna kosztować tak bardzo wypasiona przyczepa, zaledwie 8 letnia i zakładam, że taka, jak w opisie, czyli idealna???

20, a może 25 tys. :>

W tym przypadku raczej bym się zastanawiał, dlaczego tak tanio lub gdzie jest haczyk, że tak tanio, chyba że sprzedający jest filantropem. Dla mnie ta przyczepa jest po prostu za tania, jak na to, co sobą reprezentuje:

Klimatyzacja, bagażnik rowerowy, kuchenka mikrofalowa, duży bojler gazowo elektryczny, poduszki zawieszenia, własny napęd ("mover"), telewizor, sejf, duża markiza kasetowa, wentylator dachowy, relingi bagażowe i drabinka, wzmocnione podpory, wentylatorki chłodzenia lodówki, alufelgi, wyciąg kuchenny, własne zasilanie - akumulator żelowy, moskitiera drzwi, wbudowany duży zbiornik wody, sanki koła zapasowego pod podłogą, zaczep ze stabilizatorem, WC z ceramiki, jakieś dodatkowe gniazdka i dodatkowe oświetlenie itd. 

Nie piszę już o pozostałych zaletach (przypominam, że zakładam zgodność opisu ze stanem faktycznym).

Wybacz Kolego, ale pisanie w tym przypadku,  że cena jest wygórowana i to bardzo, to w/g mnie jakaś kpina - aż chciałoby się w tej chwili powiedzieć, że sprzedający w zasadzie powinien jeszcze dopłacić komuś, kto ją łaskawie weźmie ;)

PS

Mam jeszcze małą prośbę: włącz polskie znaki w kolejnych swoich postach :dzieki:

2 godziny temu, vrs napisał:

[...]   jak ktoś by mi jęczał przy przyczepie że ma za duże DMC to bym go chyba pogonił. Przecież jest w ogłoszeniu napisane jakie jest DMC. Jak Ci nie nie pasuje to nie zawracaj głowy sprzedającemu. 

Dokładnie :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało się sporo utargowac, lusterka wziąłem najtańsze z feuvert bo na Cytadeli nie mieli nic ciekawego od ręki. Na pewno muszę na spokojnie kupić sporo szersze bo mało widać w tych choć dojechał do domu i nie spadły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.