Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

Bo camp to dość znana firma. Ale  - trzy lata temu kupiliśmy poprzez internet dwa krzesełka tej firmy, sprawdziły się bardzo dobrze i wciąż są w bardzo dobrym stanie. Więc przed tegorocznym wyjazdem do Grecji kupiliśmy takie same...bo są leciutkie i wygodne. No i niestety...coś się stało z jakością, może zmienili producenta lub dostawcę materiału - ale te nowe nie przetrwały nawet miesiąca w Grecji. Szwy puściły a materiał się cały rozłazi - na szczęście już załatwiłem reklamację i bez dyskusji zwrócili mi pieniądze..

BTW. Teraz skojarzylem, że ten sprzedawca to jakaś firemka wynajmująca kontener na terenie jednej z baz na ul. Rozrywki w Krakowie. Sprowadzają to wszystko z Holandii. Nie wiem jakie źródło pochodzenia, ale mają tam różne różności niby nowe, ale to wszystko jakoś tak dziwnie wygląda. Może z jakichś wyprzedaży lub likwidacji sklepu w Holandii  Kiedyś przypadkiem na nich trafiłem, chyba na pejsbooku Byliśmy zobaczyć ale nic tam nie kupiliśmy.

pawel1966

pawel1966

Bo camp to dość znana firma. Ale  - trzy lata temu kupiliśmy poprzez internet dwa krzesełka tej firmy, sprawdziły się bardzo dobrze i wciąż są w bardzo dobrym stanie. Więc przed tegorocznym wyjazdem do Grecji kupiliśmy takie same...bo są leciutkie i wygodne. No i niestety...coś się stało z jakością, może zmienili producenta lub dostawcę materiału - ale te nowe nie przetrwały nawet miesiąca w Grecji. Szwy puściły a materiał się cały rozłazi - na szczęście już załatwiłem reklamację i bez dyskusji zwrócili mi pieniądze..

 

pawel1966

pawel1966

Bo camp to dość znana firma. Ale  - trzy lata temu kupiliśmy poprzez internet dwa krzesełka tej firmy, sprawdziły się bardzo dobrze i wciąż są w bardzo dobrym stanie. Więc przed tegorocznym wyjazdem do Grecji kupiliśmy takie same...bo są leciutkie i wygodne. No i niestety...coś się stało z jakością, może zmienili producenta lub dostawcę materiału - ale te nowe nie przetrwały nawet miesiąca w Grecji. Szwy puściły - na szczęście już załatwiłem reklamację i bez dyskusji zwrócili mi pieniądze..

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.