Skocz do zawartości

Historia edycji

Kristofer

Kristofer

41 minut temu, CampingTramp napisał:

Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty?

Witam!

Zupełnie inaczej odebrałem ten post "powyżej", czyli post Kol. Commandera. Nie widzę w nim słów krytyki. Jestem przekonany, że sugerował jedynie rząd wielkości opłat, które są na Państwa kempingu, nie wdając się w kwestię ich zasadności. Czy warto, to o tym już Kolega nie wspominał, pozostawiając tym samym furtkę do własnej interpretacji czytających, czyli to, o czym właśnie Pan napisał:

41 minut temu, CampingTramp napisał:

Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu.

PS
Skąd tak szybka reakcja na niepozorną wzmiankę na temat kempingu i to w zupełnie obcym i nowym temacie ;)

To tylko moja ciekawość, ponieważ nie sądzę, że ktoś z Państwa non stop czyta wszystko, co pojawia się na forum.

Kristofer

Kristofer

35 minut temu, CampingTramp napisał:

Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty?

Witam!

Zupełnie inaczej odebrałem ten post "powyżej", czyli post Kol. Commandera. Jestem przekonany, że sugerował jedynie rząd wielkości opłat, które są na Państwa kempingu, nie wdając się w kwestię ich zasadności. Czy warto, to o tym już Kolega nie wspominał, pozostawiając tym samym furtkę do własnej interpretacji czytających, czyli to, o czym właśnie Pan napisał:

35 minut temu, CampingTramp napisał:

Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu.

PS
Skąd tak szybka reakcja na niepozorną wzmiankę na temat kempingu i to w zupełnie obcym i nowym temacie ;)

To tylko moja ciekawość, ponieważ nie sądzę, że ktoś z Państwa non stop czyta wszystko, co pojawia się na forum.

Kristofer

Kristofer

33 minuty temu, CampingTramp napisał:

Odnosząc się więc do komentarza powyżej: czy cena jest adekwatna do oferty?

Witam!

Zupełnie inaczej odebrałem ten post "powyżej", czyli post Kol. Commandera. Jestem przekonany, że sugerował jedynie rząd wielkości opłat, które są na Państwa kempingu, nie wdając się w kwestię ich zasadności. Czy warto, to o tym już Kolega nie wspominał, pozostawiając tym samym furtkę do własnej interpretacji czytających, czyli to, o czym właśnie Pan napisał:

35 minut temu, CampingTramp napisał:

Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu.

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.