Skocz do zawartości

Historia edycji

focusgr

focusgr

Witajcie. 
Właśnie sprzedałem duży holownik i nie zdążę przed wyjazdem kupić następnego... Plan: założyć hak do cabrio. W dowodzie dmc cepki 1500 kg.  W USA haki do niego są, w Europie nie. Ale zamówiłem na próbę wpinany hak od sedana, zobaczymy po przymiarce. Żeby było śmiesznie w USA cabrio Lexa ma homologację pod hak, a ASO lexa w PL powiedziało mi ze w Europie is250 c nie miał homologacji na hak. Śmieszne bo na przeglądzie normalnie system wypluł dane co do mas przyczepy. Na szczęście  mój to is350c z USA wiec ma homologację ;))))

A2BD6241-B352-4FE9-A18B-7ADB6C03A732.jpeg

focusgr

focusgr

Witajcie. 
Właśnie sprzedałem duży holownik i nie zdążę przed wyjazdem kupić następnego... Plan: założyć hak do cabrio. W dowodzie dmc cepki 1500kg. Kwestia czy hak pasuje od sedana. W USA haki do niego są, w Europie nie. Ale zamówiłem na próbę wpinany hak, zobaczymy po przymiarkę. Żeby było śmiesznie w USA cabrio Lexa ma homologację pod jak a ASO lexa w PL powiedziało mi ze w Europie is250 c nie miał homologacji na hak. Śmieszne bo na przeglądzie normalnie system wypluł dane co do mas przyczepy. Na szczęście  mój to is350c z USA wiec ma homologację ;))))

A2BD6241-B352-4FE9-A18B-7ADB6C03A732.jpeg

focusgr

focusgr

Witajcie. 
Właśnie sprzedałem duży holownik i nie zdążę przed wyjazdem kupić następnego... Plan: założyć hak do cabrio. W dowodzie dmc cepki 1500kg. Kwestia czy hak pasuje od sedana. W USA haki do niego są, w Europie nie. Ale zamówiłem na próbę wpisany hak, zobaczymy po przymiarkę. Żeby było śmiesznie w USA cabrio Lexa ma homologację pod jak a ASO lexa w PL powiedziało mi ze w Europie is250 c nie miał homologacji na hak. Śmieszne bo na przeglądzie normalnie system wypluł dane co do mas przyczepy. Na szczęście  mój to is350c z USA wiec ma homologację ;))))

A2BD6241-B352-4FE9-A18B-7ADB6C03A732.jpeg

focusgr

focusgr

Witajcie. 
Właśnie sprzedałem duży holownik i nie zdążę przed wyjazdem kupić następnego... Plan: założyć hak do cabrio. W dowodzie dmc cepki 1500kg. 

A2BD6241-B352-4FE9-A18B-7ADB6C03A732.jpeg

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.