Skocz do zawartości

Historia edycji

archivi

archivi

Dzięki dzięki.

9 godzin temu, beruang napisał:

6. Rurka wygląda jak od spuszczania wody z jakiegoś urządzenia. Znajdź ją w środku i wszystko będzie jasne.

Hehe znajdź ją w środku - jakie to proste :D. Jutro zaglądnę. Ostatnio zdecydowanie za mało snu i najbardziej banalne pomysły przychodzą dość trudno - człowiek stara się (prze)kombinować :D.

A tak przy okazji - wiedziałem, że różne instalacje idą "pod podłogą", ale jakoś wcześniej nie miałem świadomości że to oznacza "pod przyczepą" :). Myślałem, że to jakieś dwuwarstwowe podłogi czy cuś... No ok, "zimowe" wersje mają ocieploną podłogę....A tu tylko 2 cm dzieli od asfaltu :P.

archivi

archivi

Dzięki dzięki.

9 godzin temu, beruang napisał:

6. Rurka wygląda jak od spuszczania wody z jakiegoś urządzenia. Znajdź ją w środku i wszystko będzie jasne.

Hehe znajdź ją w środku - jakie to proste :D. Jutro zaglądnę. Ostatnio zdecydowanie za mało snu i najbardziej banalne pomysły przychodzą dość trudno - człowiek stara się (prze)kombinować :D.

A tak przy okazji - wiedziałem, że różne instalacje idą "pod podłogą", ale jakoś wcześniej nie miałem świadomości że to co w cudzysłowie oznacza "pod przyczepą" :). Myślałem, że to jakieś dwuwarstwowe czy cuś... No ok, "zimowe" wersje mają ocieploną podłogę....A tu tylko 2 cm dzieli od asfaltu :P.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.