Skocz do zawartości

Historia edycji

gofer

gofer

W dniu 25.04.2018 o 09:00, Wojtek N napisał:

Moim zdaniem na krotki wypad - ekstra. Sanitariaty ok (od niedawna nowe), kemping na terenie basenów - dla mnie to mega atut (mamy małe dzieci), basenów też jest kilka - każdy coś znajdzie dla siebie, plac zabaw i duże szachy (moje dzieci je uwielbiają ). Kasa za dzień coś około 100zl za 2+2 kemping +auto. No i niedaleko Tokaj;)

Wojtek a powiedz mi jak wyglada to teraz z miejscem wolnym? może  jednak dojedziemy tylko do Sarospatak. na stronie 2+2 to ponad 170 zł 
http://vegardofurdo.hu/pl/campingu/
jest podłączenie do prądu?

 

gofer

gofer

W dniu 25.04.2018 o 09:00, Wojtek N napisał:

Moim zdaniem na krotki wypad - ekstra. Sanitariaty ok (od niedawna nowe), kemping na terenie basenów - dla mnie to mega atut (mamy małe dzieci), basenów też jest kilka - każdy coś znajdzie dla siebie, plac zabaw i duże szachy (moje dzieci je uwielbiają ). Kasa za dzień coś około 100zl za 2+2 kemping +auto. No i niedaleko Tokaj;)

Wojtek a powiedz mi jak wyglada to teraz z miejscem wolnym? może  jednak dojedziemy tylko do Sarospatak

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.