Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

11 minut temu, krystian186 napisał:

A odświeżyli może w Bogacs łazienki i prysznice ? Nie było nas tam z 4 lata..

Jeśli cokolwiek zrobili to może po zeszłym sezonie. W zeszłym roku tam byłem i prysznice i toalety to był syf z malarią, pourywane muszle, lejąca się woda,  brak mydła i generalnie brudno. Pod względem sanitariatów to był najgorszy węgierski kemping na jakim miałem okazję być. Nawet ifjúság kemping z Balatontourist w Siofoku, gdzie sanitariaty pamiętały późnego Gierka, były czystsze. 

PS. Zaraz znów mi się dostanie, że ośmieliłem się napisać prawdę o tym przybytku i że oczekuję bóg wie jakich luksusów ;)

jacek00

jacek00

6 minut temu, krystian186 napisał:

A odświeżyli może w Bogacs łazienki i prysznice ? Nie było nas tam z 4 lata..

Jeśli cokolwiek zrobili to może po zeszłym sezonie. W zeszłym roku tam byłem i prysznice i toalety to był syf z malarią, pourywane muszle, lejąca się woda,  brak mydła i generalnie brudno. Pod względem sanitariatów to był najgorszy węgierski kemping na jakim miałem okazję być.

PS. Zaraz znów mi się dostanie, że ośmieliłem się napisać prawdę o tym przybytku i że oczekuję bóg wie jakich luksusów ;)

jacek00

jacek00

4 minuty temu, krystian186 napisał:

A odświeżyli może w Bogacs łazienki i prysznice ? Nie było nas tam z 4 lata..

Jeśli cokolwiek zrobili to może po zeszłym sezonie. W zeszłym roku tam byłem i prysznice i toalety to był syf z malarią, pourywane muszle, lejąca się woda, syf z malarią. 

PS. Zaraz znów mi się dostanie, że ośmieliłem się napisać prawdę o tym przybytku i że oczekuję bóg wie jakich luksusów ;)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.