Skocz do zawartości

Historia edycji

MaciekR4

MaciekR4

Wczoraj ok 19 pojechałem do sklepu po przeciwnej stronie Warszawy (w Otwocku u siebie), nie na jakieś wielkie zakupy, nie było mnie może z 30-45minut, bo przecież niedziela zamknięte to ludziki muszą wykupić zapas jak na wojnę...

I po wyjściu ze sklepu - obowiązkowe skrobanie szyb, bo odmrażacz g*** dawał, no i odkopywanie auta, bo już zasypany...a pod domem śladów, że wyjeżdżałem nie było już :/


Dzisiaj rano łopata poszła w ruch - ok 10cm śniegu, a mieszkam w lesie, gdzie zawiewało znacznie więcej

MaciekR4

MaciekR4

Wczoraj ok 19 pojechałem do sklepu po przeciwnej stronie Warszawy (w Otwocku u siebie), nie na jakieś wielkie zakupy, nie było mnie może z 30-45minut, bo przecież niedziela zamknięte to ludziki muszą wykupić zapas jak na wojnę...

I po wyjściu ze sklepu - obowiązkowe skrobanie szyb, bo odmrażacz g*** dawał, no i odkopywanie auta, bo już zasypany...a pod domem śladów, że wyjeżdżałem nie było już :/


Dzisiaj rano łopata poszła w ruch - ok 10cm śniegu, a gdzie zawiewało znacznie więcej

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.