Skocz do zawartości

Historia edycji

Krzysztof75

Krzysztof75

15 minut temu, lbuster napisał:

No i co, uważasz, że jak zrobię B+E to będę się bezpieczniej poruszał po drogach? Już dwa lata jeżdżę z prawie 9-cio metrową cepką i czy ten kurs mnie czegoś nauczy? Jak dla mnie to jest kolejny haracz i kropka.

 

Masz jakieś złe doświadczenie z naszych okolic?:)Nie wiem,kto będzie bardziej bezpiecznie jeździł."Targałem"budkę mając 26 lat  Dzisiaj mam trochę więcej i mam nadzieję,że umiejętności są na tym samym poziomie.Mam na myśli refleks,przewidywanie na drodze:)

 

Krzysztof75

Krzysztof75

14 minut temu, lbuster napisał:

No i co, uważasz, że jak zrobię B+E to będę się bezpieczniej poruszał po drogach? Już dwa lata jeżdżę z prawie 9-cio metrową cepką i czy ten kurs mnie czegoś nauczy? Jak dla mnie to jest kolejny haracz i kropka.

 

Marzenie ściętej głowy.

Dobra, wiem, że masz B+E i prawdopodobnie wiele innych literek.

A porównaj sobie teraz z taką sytuacją. Młody kierowca z dopiero co zrobionym prawkiem kat. B kupuje sobie np. Hummera z dmc około 3,5T i rozbija się po okolicy. Albo co lepsze, kupuje sobie sportową brykę z 500, 700, 1000 kucyków. Kto będzie bezpieczniej jeżdził? On czy ja z zestawem 4T?

 

No to może ograniczenie do 3,5T pozostawić dla samochodu, a dla cepki dać zamiast 1,33 nawet 1,5. Mógłbyś ciągnąć prawie 2T i w większości wypadków to by wystarczało.

 

Tak samo można kupić wielką angielkę i w papierach mieć DMC=1000kg

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.