Skocz do zawartości

Historia edycji

No name01

No name01

Witam Panie i Panowie.

Tak mi się wydaję, że kiedyś byłem sprytniejszy jednak mgła covidowa mnie chyba dopadła.

Wydaje się proste ale poproszę o pomysły i opinie, ponieważ w przygodę z karawaningiem właściwie dopiero zaczynam.

Na załączonych obrazkach jest kilka drobiazgów i potrzeba połączenia tego we właściwy sposób, żeby nie spłonąć oraz żeby działało.

1. Będę montował gniazdo 13 pin.

2. potrzeba ładowania akumulatora w przyczepie podczas jazdy.

3. potrzeba zasilania lodówki w przyczepie podczas jazdy.

4. potrzeba podłączenia gniazda zapalniczki, USB oraz woltomierza,

5. potrzeba zasilania z akumulatora przyczepy oświetlenia i pompki wody w przypadku braku 230 V.

6. potrzeba ładowania akumulatora przyczepy podczas postoju na kempingu (z 230V).

Jakich użyć przewodów do poszczególnych połączeń oraz zabezpieczeń?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

IMG_20220118_093728_8.jpg

received_437869531341516.jpeg

received_349096140026399.jpeg

No name01

No name01

Witam Panie i Panowie.

Tak mi się wydaję, że kiedyś byłem sprytniejszy jednak mgła covidowa mnie chyba dopadła.

Wydaje się proste ale poproszę o pomysły i opinie, ponieważ w przygodę z karawaningiem właściwie dopiero zaczynam.

na załączonych obrazka jest kilka drobiazgów i potrzeba połączenia tego we właściwy sposób, żeby nie spłonąć oraz żeby działało.

1. Będę montował gniazdo 13 pin.

2. potrzeba ładowania akumulatora w przyczepie podczas jazdy.

3. potrzeba zasilania lodówki w przyczepie podczas jazdy.

4. potrzeba podłączenia gniazda zapalniczki, USB oraz woltomierza,

5. potrzeba zasilania z akumulatora przyczepy oświetlenia i pompki wody w przypadku braku 230 V.

6. potrzeba ładowania akumulatora przyczepy podczas postoju na kempingu (z 230V).

Jakich użyć przewodów do poszczególnych połączeń oraz zabezpieczeń?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

IMG_20220118_093728_8.jpg

received_437869531341516.jpeg

received_349096140026399.jpeg

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.