Skocz do zawartości

Historia edycji

adaml61

adaml61

Jak   wspomniałem wyżej jedyny plan to morze , a reszta jakoś wyszła sama ,Sybin zwiedzony bo  do rana czekałem na części , transfogarska ,przejeżdzałem obok ,pogoda ładna a do morza daleko ,Konstanca dzień bez słońca na plazy ,a to tylko 30km , Transalpina skończyło się słońce nad morzem ,dzień szybciej powrót, trzeba zagospodarować , fajne gratisy od losu :yay:, teraz tylko 1200 do domu  i co się trafi po drodze mam 2 dni zapasu , życzymy udanych wakacji i do spotkania na szlaku :banan:

adaml61

adaml61

Jak   wspomniałem wyżej jedyny plan to morze , a reszta jakoś wyszła sama ,Sybin zwiedzony bo  do rana czekałem na części , transfogarska ,przejeżdzałem obok ,pogoda ładna a do morza daleko ,Konstanca dzień bez słońcana plazy ,a to tylko 30km , Transalpina skończyło się słońce nad morzem ,dzień szybciej powrót trzeba zagospodarować , fajne gratisy od losu :yay:, teraz tylko 1200 do domu  i co się trafi po drodze mam 2 dni zapasu , życzymy udanych wakacji i do spotkania na szlaku :banan:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.