Skocz do zawartości

Historia edycji

Lunarii

Lunarii

21 minut temu, jacek00 napisał(a):

550 QDK ma jeszcze tą zaletę, że ma osobny prysznic. Więc to zdecydowanie lepszy wybór niż ten Dethlefs. 

Każdy piętrus jest albo zamykany, albo ma zasłonki więc masz to poczucie prywatności. 

IMO rozważ Knausa Sport 500 KD, Adrię Aviva 522 PT, Buersnter Premio 530 TK, 

To żaden plus, bo niczego cięższego tam nie załadujesz. Jakieś dmuchańce i tyle. 

Biorę pod uwagę odległość do Dealera, opinie o serwisie,  rozpatruje konkretne oferty na konkretne przyczepy. Weź jednak pod uwagę, że te przyczepy, które wymieniłeś są wydatnie droższe i  nie jest to kwestia kilku procent.

Dla mnie nowy Dethleffs to już niestety i tak duży wysiłek finansowy.  Zasadnicze pytanie więc czy różnica w jakości jest na tyle duża, że warto dopłacać. Ja nie będę się obrażał, że mam niezamaskowaną śrubkę, ale jak po trzech latach ma wszystko się tam psuć to może warto się wstrzymać i zbierać dalej...?

Generalnie z opinii osób postronnych nie słyszałem nic złego o tym modelu, ale opinii było niewiele. W tym samym czasie słyszałem mam wrażenie utartą opinie na temat renomowanego Hobby, które w ostatnich latach straciło jakości.

Dethleffs C'GO - ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć?

Lunarii

Lunarii

1 minutę temu, jacek00 napisał(a):

550 QDK ma jeszcze tą zaletę, że ma osobny prysznic. Więc to zdecydowanie lepszy wybór niż ten Dethlefs. 

Każdy piętrus jest albo zamykany, albo ma zasłonki więc masz to poczucie prywatności. 

IMO rozważ Knausa Sport 500 KD, Adrię Aviva 522 PT, Buersnter Premio 530 TK, 

To żaden plus, bo niczego cięższego tam nie załadujesz. Jakieś dmuchańce i tyle. 

Biorę pod uwagę odległość do Dealera, opinie o serwisie,  rozpatruje konkretne oferty na konkretne przyczepy. Weź jednak pod uwagę, że te przyczepy, które wymieniłeś są wydatnie droższe i  nie jest to kwestia kilku procent.

Dla mnie nowy Dethleffs to już niestety i tak duży wysiłek finansowy.  Zasadnicze pytanie więc czy różnica w jakości jest na tyle duża, że warto dopłacać. Ja nie będę się obrażał, że mam niezamaskowaną śrubkę, ale jak po trzech latach ma wszystko się tam psuć to może warto się wstrzymać i zbierać dalej...?

Generalnie z opinii osób postronnych nie słyszałem nic złego o tym modelu, ale opinii było niewiele. W tym samym czasie słyszałem mam wrażenie utartą opinie na temat renomowanego Hobby, które stało się właśnie produktem słabej jakości.

Dethleffs C'GO - ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.