Skocz do zawartości

Historia edycji

Gerin

Gerin

Byłem tam w 2019 i było Super cena 85 zł za 2 dorosłe osoby i dwoje dzieci przyczepa + auto + prąd, bez tego tłoku jaki panuje na AWF, woda zawsze była ciepła więc nie wiem skąd te teorie że ciągle zimna! Obsługa miła pani zawsze podeszła pogadała, pryśnice zadbane i czyste, blisko do plaży ogólnie super jeszcze tam wrócę.

 

Gerin

Gerin

Byłem tam w 2019 i było Super cena 85 zł za 2 dorosłe osoby i dwoje dzieci przyczepa + auto + prąd, bez tego tłoku jaki panuje na AWF, woda zawsze była ciepła więc nie wiem skąd te teorie że ciągle zimna! Obsługa miła pani zawsze podeszła pogadała, pryśnice zadbane i czyste, blisko do plaży ogólnie super jeszcze tam wrócę.

A jeszcze autor zdziwiony że cena sie podniosła, no skoro dojechały dodatkowe 2 osoby(1+1 czyli dorosła plus dziecko) Żenada to po stronie autora pojechał na wakacje i za darmo chciał siedzieć a i tak by mu się nie podobało.

Gerin

Gerin

Byłem tam w 2019 i było Super cena 85 zł za 2 dorosłe osoby i dwoje dzieci przyczepa + auto + prąd, bez tego tłoku jaki panuje na AWF, woda zawsze była ciepła więc nie wiem skąd te teorie że ciągle zimna! Obsługa miła pani zawsze podeszła pogadała, pryśnice zadbane i czyste, blisko do plaży ogólnie super jeszcze tam wrócę.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.