Skocz do zawartości

Historia edycji

lucas_ka

lucas_ka

10 godzin temu, iwona2914 napisał:

Mileniusz nasza grupa ma tylko tyś osób i (większość to znajomi z tego  forum i tylko ci mają dostęp) a tu  na forum ile jest tysięcy ??nie wydaje mi sie że robimy coś złego że chcemy poznać nasze okolice Kaszub i zrzeszyć ludzi z okolicy i nauczyć prawdziwego karawaningu  a nie trzody  pozdrawiam 

Czyli Iwa na "twojej" grupie sa tylko  członkowie "karawaning.pl"? Bo z tego co piszesz ze "tylko ci mają dostęp" wynika że tak jest.

 

 

lucas_ka

lucas_ka

10 godzin temu, iwona2914 napisał:

Mileniusz nasza grupa ma tylko tyś osób i (większość to znajomi z tego  forum i tylko ci mają dostęp) a tu  na forum ile jest tysięcy ??nie wydaje mi sie że robimy coś złego że chcemy poznać nasze okolice Kaszub i zrzeszyć ludzi z okolicy i nauczyć prawdziwego karawaningu  a nie trzody  pozdrawiam 

Czyli Iwa na "twojej" grupie sa członkowie "karawaning.pl"? Bo z tego co piszesz ze "tylko ci mają dostęp" wynika że tak jest.

 

 

lucas_ka

lucas_ka

10 godzin temu, iwona2914 napisał:

Mileniusz nasza grupa ma tylko tyś osób i (większość to znajomi z tego  forum i tylko ci mają dostęp) a tu  na forum ile jest tysięcy ??nie wydaje mi sie że robimy coś złego że chcemy poznać nasze okolice Kaszub i zrzeszyć ludzi z okolicy i nauczyć prawdziwego karawaningu  a nie trzody  pozdrawiam 

Czyli Iwa na "twojej" grupie sa członkowie "karawaning.pl"?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.